2733
2764

این کار واسه اون هایی که بچه کوچیک دارن ... همسرشون اجازه کار بیرون از منزل نمیده ... یا اونا که میخوان کار کنن ولی نیست 

به دردتون میخوره 

خودم سبزی خورد کنی دارم تو کرج ۲ شعبه هم داره 

برای سبزی خورد کنی ۱۰ نیروی خانم میخوام که بیان سبزی پاک کنن ساعتی ۱۱۰ تومن

۲۵ نیروی خانم هم برای بسته بندی در منزل میخوام که مواد لوبیا پلو سرخ نکرده ... ذرت خام ... لوبیا سبز ... مواد سوپ رو بسته بندی کنن دستگاه پرس برای پرس کردن پلاستیک و خود پلاستیک به علاوه کفگیر مخصوص هست که نیازی به ترازو پیدا نکنین 

اگر کسی خواست در خدمتم🙏🤍

خوشحال میشم کمکتون کنم

حیف ک ما کرج نیستیم

هیییییییییس ایرانی‌ها  فریاد نمیزنند...  🖤           شش تا کاربریمو بخاطر حرفای حق از دست دادم        پاش بیفته بازم سکوت نمیکنم...😏.            .   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی شوهرم و دخترم وخونه دار شدنم یه دونه صلوات مهمونم میکنی خیر ببینید انشالله😘❤️🤲🏻 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤️🙏🏻

بسته بندی حقوقش چقدره؟ 

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2706