2777
2789

دوستان سلام 

واقعا خونم به جوش اومد از بی انصافی بعضی کاربرا لازم دونستم یه سری توضیحات بدم

اولین چیزی که توجهمو جلب کرد راجع به ازدواج با پزشک خیلیااا اینو هی تکرار کردن این قابل تعمیم به همه نیست هستن کسایی که برای تو رابطه رفتن با یه پزشککک هرکاری بکنن

ولی چیزی که تو اکثر همکارام میبینم فقط اینه که ما بدون توجه به جنسیت باهم خوب هستیم و همکاری داریم کسایی که از بیرون میبینن ممکنه خیلی قضاوتا بکنن ولی برای مثال تو بخشی که من کار میکنم اکثر نیروها آقا هستن ما باهم خوبیم ولی در عین حال هیییچکس با هیچکس روابطی جز همکاری نداره

ببینید دوستان محیط بیمارستان انقد غمگین و پرفشار و سنگینه که اگه ما باهم خشک رفتار کنیم و تو کارا همکاری نداشته باشیم عملا نمیتونیییم تو بیمارستانای ایران ادامه بدیم

برای اکثرمون فرق نمیکنه اون آقا رزیدنت بخش باشه یا نرس یا کمکی

حتی خیلی وقتا که کار مریض به تعویق میفته واقعا از هم عصبانی میشیم ولی اینها دیده نمیشه متاسفانه

Nurse🏥

حرف شما درسته 

ولی خب بعضی پرستارای اقا دیدیم خودمون خیلی لعنتیا مهربونن تمایل دارن پرستارای خانومو رفع خستگی کنن ب روش خودشون😂

کاربرای پیگیر من با اکانت جدیدم تو سایتم بگردین اونو پیدا کنین هی ریپلای کنین 😂از این اکانت میخوام تعلیق شم ولی شماهایی که گروه میزنین و ادم جمع میکنین که تا من پست بزارم بیاین خلافش نظر بدین آدمایی که لو میدنتون رو خداوکیلی اد نزنین😂 اینکه شما پیگیر منی نشون دهنده اینه که خوشت میاد تایمتو درباره من بگذرونی اگه از من بدت میومد که باید اسمم میومد حالت بد میشد نه اینکه پیگیر کاربریام از سال ۹۹ تاالان باشی زرنگ شو اینبار گروه زدی کساییو اد کن که واقعا بشناسیشون نه کسایی که بیان لو بدن داری پشتم چقد بد میگی اینکه توپیگیر منی چیزی از من کم نمیکنه کاش حداقل چیزی ب تو اضافه کنه اخه تایم میزاری پیگیری میکنی 

مگ چی گفتن؟

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال دوم)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                                         ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توجه نکن.. کسیکه بخواد کرم بریزه توی هرمحیطی و هر‌شغلی کرمشو میریزه

آدمای باصالت این چیزا بهشون نمیخوره

گاهـی گُمان نمیکنی ولی می‌شــودْ     گاهـی نمـی‌شـودْ نمـی‌شـودْ کـه نمـی‌شـودْ 🌺🌺🌺 گاهـی هـزار دوره دُعـا بی اِجابَـت اسـتْ     گاهـی نگفته قُـرعــه به‌نــام تـو می‌شـودْ 🌺🌺🌺 گاهـی گِــدایِ گِــدایِ گِــدایـی و بَختْ نیــستْ     گاهـی تمـامِ شَـهر گِدایِ عـشــقِ تــو می‌شــودْ

دقیقا تصورات اشتباه بقیه است بنظرم اقتضای بیمارستان و محیطشه نه خیلی غریبه ایم نه خیلی صمیمی ساعتهای طولانی عمرمون رو اونجا سپری میکنیم اینکه تو یه جو نباشیم و انگ بد! بزنیم کار درستی نیست منم اینو میشنوم ناراحت میشم اما خب همه جا خوب و بد هست و باید تیز باشی و چشمهات باز باشه

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم

ان شاءالله موفق باشی بانو جان 🌹❤ میفهمم اما از طرفی به قول شما تا خودمون جای طرف مقابل خودمون رو قرار ندیدم درک نمیکنیم

در عین تایید حرف شما بزرگوار امیدوارم همه ی کادر درمان بزرگوار و ارزشمندهم جوری رفتار نکنن که همسران یا اطرافیانشون ازرده خاطر بشن یا جامعه طور دیگه ای درموردشون فکر کنه و شانشون خدشه دار بشه

خودم دانشجوی یک رشته درمانی ام و همسرم هم کادر درمان 

🌹🌺

این مورد رو به عینه دیدم که بعضی همراها واقعا از دیدن لبخند پرستارها یا نشستنشون داخل استیشن آلرژی دارن در صورتیکه ما ممکنه به خاطر کوچکترین مشکل بیمار چندین مرتبه تا اتاقش بریم تا رفع بشه

بعضی مریضای ما که مدت طولانی میمون واقعا فشاری کاری بیمارستاناب ایرانو میبینن 

من خودم به شوخ طبعی و مهربونی معروفم تو بیمارها ولی گاها این کشیکها فشار ار همه طرف انقدررر زیاد میشه که ناخودگاه رو اخلاق آدم تاثیر میذاره

آدما مجموعه ای از خلقیات متفاوتن

Nurse🏥
حرف شما درسته  ولی خب بعضی پرستارای اقا دیدیم خودمون خیلی لعنتیا مهربونن تمایل دارن پرستارای خ ...

من نمیگم که چنین چیزی ممکن نیس ولی تعمیم دادن به همه واقعا عین بی انصافیه

توی همه محیطای کاری چنین افرادی هستن

Nurse🏥

همسر خودمم پزشکه. رییس بیمارستان  بود. بعد اتفاقی یبار بایکی از پرستاراش یجایی همسفر شدیم. خیلی تعریف کرد همسرتون مرد شریفی هست و ماهمیشه بین همکارا میگفتیم خوشبحال خانم اقای دکترفلانی خیلی خوشبخته.

بعدشم شوهرم میگفت هرخانمی ازهمکارا میومد دفترم میگفتم درو باز بذار. چون جو‌ اون محیطا یجوریه زودحرف درمیارن.

من شمارو درک میکنم. مثلا همسرمم رابطه خوب مناسبی با همکارای خانمش داشت مثلا پرستارا ماماها شوخی محترمانه و احوالپرسی و.. ولی دلش پاکه خودش پاکه. مثلا یجور حالت خواهرانه برادرانه. یجور مثل خانواده بودن تو اون بیمارستان

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

و یه موردم که دوست داشتم بگم مقایسه کادردرمان ایران با کشورهای دیگه هستن

دوستان جالبه بدونید اکثر بخشهای بیمارستان ایران ۲۰و چند تخته هستن که دو تا همششش دوتا پرستار مسئول کللل اون بخش میشن تو شیفتها

یهنی کار با سیستم پرونده نویسی پیگیریهای سرسام آور بیمار وو بالین که مردم عامه فقط قسمت بالینو میبینن

ولی آیا میتونید جای یه جوون ۲۳ ساله سرشیفت یه بخش ۲۳ تخته با کلی بیمار بدحال باشید؟

حالا بیمارستانهای خارج از کشور تو بخشها ماکزیمم هز فرد ۴ الی ۵ مریض داره تو ایران ۱۲ تا!!!

تو خارج هرفرد تو هفته ۳ تا شیفت میاد تو ایران ما ۱۰۰ ساعت فیط اضافه کاری میایم

تو خارج ساعتی ۴۰الی ۶۰دلار درامد دارن و ما بین ۳۰تا ۵۰ هزار تومن

Nurse🏥
این مورد رو به عینه دیدم که بعضی همراها واقعا از دیدن لبخند پرستارها یا نشستنشون داخل استیشن آلرژی د ...

واقعا سخته بنظرم کادر درمان بودن بسیار مسئولیت سنگینیه و

واقعا کاش این رو خانواده بیمار ها و بیمارها بیشتر درک بکنن و بدونن اونم یه ادمه نه ربات 

انقد فشار کاری زیاد هست ..

ان شاءالله موفق باشی بانو جان 🌹❤ میفهمم اما از طرفی به قول شما تا خودمون جای طرف مقابل خودمون رو قر ...

ما هم هردو کادر درمان هستیم و کوچیکترین لغزشی تو ۴ سال از هیچکدوممون سر نزده 

هرکس موظفه چارچوبای خودشو رعایت کنه و آدم بی ظرفیت تو هز قشری هست ولی خب بیمارستان محیطیه که گذر همه بهش میفته

Nurse🏥
واقعا سخته بنظرم کادر درمان بودن بسیار مسئولیت سنگینیه و واقعا کاش این رو خانواده بیمار ها و بیماره ...

درسته اما همسرم همیشه میگه آدما یه جون بیشتر ندارن پس فشار و خستگی بهونه خوبی نیست

اینو وقتی میگه که من میگم نیستی‌

Love your self💜 عشق یعنی همسرم و دخترم
2801