2733
عنوان

کسی اینجا اختلال کندن پوست لب داره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 51 پست

منم این مشکل رو دارم

انقدر بهم لذت میده که توصیف کردنی نیست

تهش که لبام خون میاد و زخم میشه دست برمیدارم 

بمنم همههه میگن نکن این کارو

مامانم ک ببینه دارم لبمو میکنم میزنه تو دهنم😅😅

تازگیا مادرشوهرمم میگه ببین لبهات رو چکار کردی☹️

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولکام تو د کلاب    

😭😭😭خیییلی خوبههههه لعنتی

همین الان دلم خواست لبامو بکنم زخم کنم😋🤤🤤🤤🤤🤤🤤

میشه از ته دلتون دعا کنید مامان بشم؟میگن دعا در حق همدیگر زود پذیرفته میشه.اسمم فاطمه هستش،منو تو دعاهاتون یادتون نره1401/12/16

من ناخونام🤭اظطراب دارم

قبل از ریپلای امضامو بخون                                                                                                                                                  لغت نامه خیاط سایت :                                                  حوصله بحث باشمارو ندارم=شعور نداری بحث باهات بی خوده😜/شما کاملا درست میگی ببخشید=بذار توی همون حماقت و همه چیز دانی خودت بمونی😛/جوابی ندارم بدم بهت=مخاطب عزیز شما فاقد شعور و انسانیت هستید.                                                                   این لغت نامه رو نوشتم چون بحث با بعضیا واقعا بیخوده... 

من😞😞😞

گازش میگیریم.

خدارو شکر که لایق دوباره ی مادر شدن شدم😍سلامتی تو راهی مهمتر از جنسیتش بود.💞ولی اینکه خدا هوایم رو داشت هم دخترمو بهم داد هم اکنون پسرمو💞همسرم میشنیه کنار م و میگه میخام پیراهن دکمه دار تنش کنم آستینهاشو بالا بزنم 😍😍غرطیش کنم😃😃خدایا شکرت که همسرم پسر دار شد😍عاشق ذوق تو چشم هاش وقتی از پسرمون حرف میزنه😍😍ولی مدام تاکید میکنه صد تا بچه بیاری هبچکس برام دخترم نمیشه💞برام دعا کنید این دوران بسلامت رد بشه💞😍

اَ خدااا 

باور کن الان فهمیدم پس روانی هستم 

شوهرمم پس روانیه 

دو تایی میکنیم 🤦‍♀️🤧🤣🤣🤣🤣

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

ی مشت روانی دور هم جمع شدیم😂😂

من پوست ک نیاره احساس میکنم اضافیه نباید باشه شروع میکنم‌ب کندن خیلی لامصب واجبه

روی شیشه لوازم ارایشی نوشته بود: هیچ کس شما رو صرفا بخاطر اینکه باطنتون زیباست دوست نخواهد داشت.درست ترین و تلخ ترین تبلیغی بود که دیده بودم
2706