2777
2789
عنوان

تا الان شیش ماهگی ، به شوهرم نگفتم بچه چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2743 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب دهنی داری 

من بودم همون روز اول همه رو خبر دار میکردم😂👌

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

درک نمیکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2799
چطوری نگفتی؟ اخه میگن اون اوایل بارداری رابطه خوب نیست چطور اینو توجیه کردی؟ 

نه بابا 

ما اتفاقا رابطه هم داریم هیچ مشکلیم نیست

چون همسرم خواهر نداره من چراغ جادو دارم براسون نوه ی دختر بیارم😹 

ولی پسره

پچه 50-50 هست، نه که بچه شوهر باشه. هم زن هم شوهر

خب من منظورم همونه. تنها واسه خودش نیس که قایم کنه. از نظرم گناه داره باباشم

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

من رفتم سونو التماس دکتر کردم همسرم بیاد تو گفت وقتی جتسیتو میگم صداش میکنم بیاد

اصلا همراه قبول نمی‌کرد

چجوری تونستی تحمل کنی

تازه بعد فهمیدن جنسیت زنک زدیم از همونجابه همه گفتیم🤣🤣

خب من منظورم همونه. تنها واسه خودش نیس که قایم کنه. از نظرم گناه داره باباشم

مردها گناه ندارن. این نظر منه 

من دلم برای مردا نمیسوزه مگر بابا و داداشام باشن. باقیشونم ول معطلن برام.

من رفتم سونو التماس دکتر کردم همسرم بیاد تو گفت وقتی جتسیتو میگم صداش میکنم بیاد اصلا همراه قبول نم ...

تصمیم دارم یه هفته قبل عید تعیین جنسیت بگیرم اما میترسم .... میگم بمونه فردای عید فطر بگیرم؟

مردها گناه ندارن. این نظر منه  من دلم برای مردا نمیسوزه مگر بابا و داداشام باشن. باقیشونم ول م ...

شوهر نزدیک تره فرد برای ادم. 

اینجوری کنیم احساس مسیولیتم نمیکنن برا بچشون

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁