2777
2789
عنوان

کمککک لباس برای عروسی پسر عموم +عکس

1137 بازدید | 42 پست

سلاممم 

16 سالمه(نیمه اسفند عروسیه) در نظر گرفتم پیراهن سفید ساده با دامن چرم کوتاه مشکی با جوراب شلواری بپوشم 

میخوام باحجاب باشم 

از توربان بدم میاد مینی اسکارف هم از مد افتاده شال یا کلاه؟ چه مدل کلاهی 

و اینکه جوراب شلواری طرح دار چطوره؟؟! (عکسشو میذارم) 

زود عکسو میذارم 

پی نوشت 1 : کوکو نکنید عکس نتی چیزی نیست که نذارم

پی نوشت 2 : صبور باشیننن سرعت نت کمه

😁💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبور هستم

درآسانی ها خدا را یادکنید♡تادر سختی ها صدایتان برایش آشناباشد😇  خدایاهم دراین دنیا هم دراون دنیا خوشبخت وعاقبت بخیرمون کُن💫🕊                                              ♡ اگه امضاموخوندی از خدا برات خوشبختی وعاقبت بخیری،جیب پرازپول،سلامتی و دلی خوش آرزومندم♡

با اجازه اسی دوستان توروخدا میشه تاپیک آخرم و راهنمایی کنید

بعد چند بار شکست توی رژیم  اینبار میخوام بترکونم  هرکی ایده ای حرفی سخنی داشت  یا تاپیک دراین مورد دید تگم کنه انگیزه بگیرم گروهم داریم هرکی خواست بگه لینک بدم به امید روزی که بتونم به خواسته هام برسم اولیش لاغری که کسایی که مسخرم کردن اینبار برام ذوق کنن

از این مدل  لباس های سرهمی مجلسی خوشت نمیاد؟چون میگی پوشیده میخوام گفتما

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2801