2777
2789
عنوان

نتایج قرعه کشی بهمن موتور

1246 بازدید | 27 پست

خانوما امروز قرعه کشی بوده .کسی میدونه برگزار شده یا نه؟و اینکه چطور میشه نتایج رو دید؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قرار بود امروز قرعه کشی کنن..ولی نمیدونم کی نتایج میاد

نمیدونید از کجا میتونیم بفهمیم قرعه کشی شده یا نه؟

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
نه عزیزم..شما اگه فهمیدی بمنم بگو🙏🌺

طرح مادران ثبت نام کردین؟

اره عزیزم اینسری فقط برای مادران بود که

حتما گلم میگم بهت

حتما گلم میگم بهت

اگه میشه به من هم خبر بدین

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2801