2733
عنوان

حوصله سر رفته ... بیاین حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 66 پست
حداقل گذاشتن کنار خیلی خوبه اینور کلا آزادی پوشش به نسبت بیشتر بود خودِ رشت البته طبیعت مثلا کوه و د ...

ارع اونحا ک از همون اول اینجور بودن ..  بازم خوبه جای خوبی زندگی میکنین

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من عاشقِ جنوب کشورم به معنای واقعی عاشقم انگار قلبم اونجا میتپه 

واقعا ؟ چ جالب ... 

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
از بچگی علاقه مند بودم خواهرمم همینطور بود حتی اونجا عاشق کسی شد که بهش نرسید ولی من همچین تجربه ای ...

الهی عزیزم ... ایشالا قسمت بشه ی بار بیایی و ببینی ... 

منو یاد خواهرم میندازی عزیزم واقعا خیلی ناراحت کننده ست واقعا خیلی حق داری ... ندونستن نداره که عزیز ...

چی بگم خواهر

هیچ وقت مردا زنا رو درک نمیکنن

فکر میکنن چون بیرون از خونه کار میکنن دیگه کوه میکنن هر روز

تو خیالشونم میگن زنا تو خونه دراز میکشنن پاشونم میندازن رو اون پاش داره استراحت میکنه واسه خودش... 

نمیدونه ک از همون صبح ک چشم باز میکنیم همش درحال بچه داری غذا درست کردن شستشو جارو پارویم... 

تازه اونا شبا ک میان استراحت مطلق ولی ما زنا تا لحظه ک بریم واسه خواب همش درحال کار کردنیم..