2777
2789

بچها من خیلی وقته ندیدم میشه یکی بگه ببینم استاد فرشباف عاشق مهتاب شده بود ؟چی شدن اون دوتا ؟

دخترا نمیدونم چرا اما  اعلانات من باز نمیشه اگه جایی ریپلای میشم اما جواب نمیدم ناراحت نشین 😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه یلدا قبلا آبروشو برده بوده؟

آره این یه آدم معروف بود

یلدا یه هشتگ راه انداخت که به دخترا نظر داره و گولشون میزنه

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
2799
بچها من خیلی وقته ندیدم میشه یکی بگه ببینم استاد فرشباف عاشق مهتاب شده بود ؟چی شدن اون دوتا ؟

نه مهتاب دخترش بود 

عشق پدر دختری بود

آره این یه آدم معروف بود یلدا یه هشتگ راه انداخت که به دخترا نظر داره و گولشون میزنه

پس کرم از خود یلدا بوده😐

کاش آرزو هایم را قاصدک ها می‌بردند پیش خدا .. رسم است در این دنیا هر کس غمی دارد ..........برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات میفرستی 🫂🙂🌱
این با احساسش بازی کرد این خیلی بدتر از ابروع بعدم فیلم بود مگه واقعیه که یه طرفه به قاضی بریم یا نر ...

چه  ربطی داره فیلم  ها هم  یا براساس زندگین  یا ممکنه  واسه  هر کسی اتفاق بیفته  پس چه  بهتر  که هدم  آبروی کسی و نبره چون  ابروش ریخته میشه

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
اسکول فقط یلدا که فکر میکرد این  آدم زندگیه فکر میکرد عاشق فیس افاده این شده😏 خوب اخه اگر آ ...

اسن معلوم نیست عاشق چیه این شده بود 

کله کچل و شکم گندش 😝