2777
2789
عنوان

شیاف پروژسترون واژینال دفع میشه.چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 54644 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه اتفاقا منم همین ترس رو داشتم و دکی گفت نیم بند انگشت داخل رحم باید خالی بمونه بعد گذاشتن شیاف.گفت شیاف خیلی با نی نی ها فاصله دارن و تازه زود هم حذب میشه هرخقدرش که لازمه
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
نه من سزارین بودم منظورم اینه که حتی با پیاده رویهای طولانی هم درد سراغم نیمد بخاطر این پروژسترون ها
خداجونم دوتا فرشته کوچولوم رو بخودت میسپارم همیشه واسم حفظشون کن،مامانی عزیزم هنوزم بأورم نشده دیگه بغلم نمیکنی.... دلم خیلی تنگ شده....
2796
اصلا هم نترس ممه شیاف چقدره،رابطه جنسی مجازه پس شیاف هیچ خطری نداره

سلام عزیزم. مدت زمان جذب شیاف پروژسترون حداقل ۱ الی ۳ ساعته باید ببینی چقدر طول کشیده بعد دفع شده. بیشتر از این تایم بوده اشکال نداره. اینجا در مورد مدت زمان جذب شیاف پروژسترون مقعدی توضیح دادن کامل