2733
عنوان

ازدواج

232 بازدید | 18 پست

سلام بچه ها خوبین

من ۲۲ سالمه. تو فامیلمون ۴ تا دختر همسن من هستن

دختر عمو دختر دایی ها

همشون ازدواج کردن به تازگی هم یکیشون نامزد کرده. خیلی یجوری ام

اونجوری نیستم که منم دوست داشته باشم الان تو این سن ازدواج کنم‌. ولی فقط از نگاه های بقیه و اطرافیان خسته شدم.

از خانواده گرفته تا فامیل

نگاهشون طوریه که مثلا با خودشون میگن نکنه این ازدواج نکنه یا مثلا فکر میکنن دیر شده

این نگاه ها خیلی داره اذیتم میکنه

چیکار کنم راهکار بدین لطفا🥺🥺🥺

خواستگارم ۲ ۳ تا بیشتر نداشتم خوب نبودن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مباداااا با این نگاهها تصمیم اشتباه بگیری و یک عمر پشیمون شی

تا ۴۰ حتی بیشتر فرصت ازدواج داری..

خودتو با درس یا کاری مشغول کن تا واقعا موقعیتش پیش بیاد

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

عزیزم اصلا اینجوری فک نکن ازدواج کردن ک هنر نیست هنر اونکه شما ازدواج خوب و موفقی داشته باشی من اسفند میرم تو ۲۸سال اندازه شما نگران نیستم عزیزم 

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
مباداااا با این نگاهها تصمیم اشتباه بگیری و یک عمر پشیمون شی تا ۴۰ حتی بیشتر فرصت ازدواج داری.. خو ...

تا ۴۰اخه؟؟؟😐خو طرف بشینه درسشو بخونه لیسانس بگیره بعد ازدواج کنه دیگه ...

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 
منم ۲۰سالمه  همه  دخترای فامیلامون ازدواج کردن 🗿 از نگاه اطرافیانم بدم میاد

خداروشکر نوه اول هستم🗿🙏🏻

/آرام باش روزی همه ما به پایان میرسیم» / !گفتم نباشم در جهان گر تو نباشی یارِ من... /متاهل و متعهد🫀/ درخواست دوستی نده👍🏻/روزی که بیام اینجا و ببینم نسل مردای نی نی سایت منقرض شده عید منه 🥳/ اگه حرفی زدی و جوابتو ندادم بدون درحدی نبودی ک بخوام جواب بدم پس بسوززز و پماد سوختگی بزن 😙♥️ / لطفا کارآگاه گجت ها و سلیطه ها و کسایی که دلشون از مادرشوهر پره ریپلای نزنن اعصاب ندارم🥰 / 

منم تفکر تو رو داشتم 22 ازدواج کردم..یه گوه خوردم خاصی تو چهرم بود الان فیلم عقدمو ببینی حالم شدیدا گرفتست قیافه داغون انگار از جنگ برگشته بودم

هرکس ب طریقی دل مامیشکند..بیگانه جدادوست جدا میشکند..😔
2706