2733
کلینیک رفتم ۸۳۰۰ شد با تخفیف البته به مناسبت سالگرد تاسیسش

8میلیون! 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
نه مال من خعیلی طبیعیه اگه بگی برات طبیعی میزنن

به نظرت اگه لپو بزنم با یکم پایین تر که پر شه صورت گرد تر نشون میده یا نه 

اونقدرم صورتم دراز نیست فقط میخوام پر شه

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو سایت میگفتن میزنن  من هم گونه رو میخوام بزنم هم یکم پایین ترشو که صورتم یکم پر و گرد شه😓

برا من زد چون دوست نداشتم خیلی گونه هام گنده باشه

ولی رو استخون فک رو نزدم دیگه

زاویه سازی و این حرفا

فقط هدفم پر کردن صورتم بود

اره برا من عالی شد

مرسیییی😍🥺

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
اره باید ژل رو ژل بیاد، همه میگن به منم گفت چند ماه بعد بیا، من دیدم خوبه نرفتم دیگه 

من اینو میخواستم بفهمم که تجربه بچه ها چطوره

واقعا ژل رو ژل بیاد موندگار میشه یا نه

که هزینه نکنم بازم و بعدم بره

اره😁 همه چی گرون شده خو

وای ننه من رو3_4تومن برنامه ریزی کردم😂

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
خداییش کمه ۴ تومن من ۸ سیسی زدم بازم کمه

من برا خط اخم پیشونیم میخواستم برم اطرافیان بوتاکس کردن با هزینه پایین تر من دلم یه چیز طبیعی ماندگار میخواد اگه بدونم جواب میده دیگه مجبورم هزینه کنم😅

من اینو میخواستم بفهمم که تجربه بچه ها چطوره واقعا ژل رو ژل بیاد موندگار میشه یا نه که هزینه نکنم ...

بله باید ژل رو ژل بیاد

ولی من دیدم اکی هست نرفتم

دوستم هم دوسال قبل خط خنده زد هنوز هست

نمیدونم چرا اینطوریه، ولی لبم زود نصفش جذب شد 

حالا تو ببین تا6 ماه بعد چطوره، اگر اکی بود نرو اگر دیدی داره جذب میشه برو تمدید

2706