2777
2789

جواب آزمایشم مثبت بود رفتم سونو پنج هفته و چهار روز هستم ساک حاملگی دیده شد رفتم متخصص زنان که بهم دارویی چیزی بده این لک بند بیاد گفت فعلا هیچی نمیتونم بدم باید صبر کنی تا دو هفته بعد دوباره برو شونو قلبش تشکیل شد بعد دارو‌میدم لک هم خیلی کوچیک اگه قشنگ دقت کنم دیده میشه ولی نگرانم کرده بگید چیکار😭

نشاسته بریز اب حل کن بعد بزارته نشین شه اب روش بخور

نشاسته درست کن بخور  جای بچه سفت میشه

میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستید😍۱۸/۶/۱۴۰۱ بی بی چکم بعدازیکسال انتظارمثبت شد 😍خدایاشکرت😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نشاسته بخور خیلی خوبه.یه قاشق غذا خوری تو یه لیوان آب.تا سه لیوانم میتونی بخوری اگه قطع نشه.خودتم میتونی شیاف تهیه کنی شبی یکی بذاری تا بری سونو.ولی لکه بینی خیلی کم بد نیست خیلی تو هفته ۵ و ۶ تقریبا نشون دهنده رشد جنین.من هفته ۶ دیدم دو روز خون کامل دیدم یکمم ترشحات قهوه ای داشتم بعد قطع شد

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
خانما من سمهمیه تاپیکم پر شده شش ماهه باردارم  ولی درد پریودی دارم ۷.۸ ساعته ممکنه ازچی باشه ...

شما حتما باید بری بیمارستان چک بشی با دکترت تماس بگیر 

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
نشاسته بخور خیلی خوبه.یه قاشق غذا خوری تو یه لیوان آب.تا سه لیوانم میتونی بخوری اگه قطع نشه.خودتم می ...

نمیدونم دیروز دستمال کشیدم قشنگ معلوم بود قهوه ای تیره ولی ارمروز  خیلی خیلی کم مشخصه که هنوز لک دارم 

نمیدونم دیروز دستمال کشیدم قشنگ معلوم بود قهوه ای تیره ولی ارمروز  خیلی خیلی کم مشخصه که هنوز ل ...

چیزی نیست همون نشاسته بخور و شیافم بخر بذار خودت.تا سونو قلب بری

نمیدونم دیروز دستمال کشیدم قشنگ معلوم بود قهوه ای تیره ولی ارمروز  خیلی خیلی کم مشخصه که هنوز ل ...

سلام عزیزم حتما برو دکتر. من هفته پیش 6 هفته باردار بودم لک بینی داشتم و بعدش شد خونریزی و آخرش هم سقط شد. ایشالا واسه شما قطع میشه. استراحت کن حتما دکتر هم برو

یک قاشق غذا خوری یا چایی خوری اندازه هم بگو عزیزم 

هرچقدربتونی بخوری اون دیگ بسته ب میلت ..نشاسته گندم بهتره

میشه واسه سلامتی تودلیم یه صلوات بفرستید😍۱۸/۶/۱۴۰۱ بی بی چکم بعدازیکسال انتظارمثبت شد 😍خدایاشکرت😍
سلام عزیزم حتما برو دکتر. من هفته پیش 6 هفته باردار بودم لک بینی داشتم و بعدش شد خونریزی و آخرش هم س ...

دکتر رفتم اما شیاف نداد نمیدونم چرا لک بینی شما زیاد بود تا چند روز بعد خونریزی کردین!؟

دکتر رفتم اما شیاف نداد نمیدونم چرا لک بینی شما زیاد بود تا چند روز بعد خونریزی کردین!؟

عزیزم تا قبل از شنیده شدن صدای قلب جنین و اطمینان از صحت حاملگی شیاف نباید استفاده بشه، چون ممکنه جنین مشکل کروموزومی داشته باشه یا بارداری پوچ باشه که معمولاً توی هفته های پایین خود به خود سقط میشه، اما در صورت استفاده از شیاف جای جنین سفت میشه و خدای نکرده اگر منجر به سقط بشه کار به کورتاژ میکشه.

شما هم نگران نباش، اگه لکه بینیتون قهوه ای هست و خونِ روشن نیست معمولاً با استراحت رفع میشه

عزیزم تا قبل از شنیده شدن صدای قلب جنین و اطمینان از صحت حاملگی شیاف نباید استفاده بشه، چون ممکنه جن ...

میخواستم امروز یه متخصص دیگه برم یعنی دارویی نمیدن لکه بینیمم کمتر شده زیاد معلوم ‌نیست،  اره دکتر منم گفت دوهفته بعد قلبش تشکیل شد دارو میدم اگه کسی گفت شیفاف یا هردارویی‌مصرف نکن برات خوب نیس  

2801