2777
2789
عنوان

من همونیم که دیروز‌گفتم لکه بینی دارم بیایین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 19748 بازدید | 36 پست
دکتر رفتم اما شیاف نداد نمیدونم چرا لک بینی شما زیاد بود تا چند روز بعد خونریزی کردین!؟

من ی شب لکه بینی داشتم از فردا صبحش خونریزی شدید شد. شیاف هم داد دکتر بهم اما متاسفانه واسم نموند و سقط شد. 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نشاسته بخور خیلی خوبه.یه قاشق غذا خوری تو یه لیوان آب.تا سه لیوانم میتونی بخوری اگه قطع نشه.خودتم می ...

عزیزم منم ترشح قهوه آیی دارم موقعی که استراحت میکنم ترشح قهوه آیی ندارم اما تا یه زره استراحت نکنم باز به ترشح قهوه آیی میفتم، شیاف هم استفاده میکنم اما فایده نداره،بنظرتون نشاسته استفاده کنم قطع میشه؟؟

عزیزم منم ترشح قهوه آیی دارم موقعی که استراحت میکنم ترشح قهوه آیی ندارم اما تا یه زره استراحت نکنم ب ...

حتما به دکترت بگو شاید لازم باشه شیاف بده بهت یا دارو بگیری.شاید علت خاصی داشته باشه جفت پایین یا کمبود پروژسترون.نشاسته خوبه ولی واسه مواقعی که دسترسی به پزشک نیست

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
حتما به دکترت بگو شاید لازم باشه شیاف بده بهت یا دارو بگیری.شاید علت خاصی داشته باشه جفت پایین یا کم ...

دکتر که رفتم چون هماتوم کوچیک داشتم گفت استراحت و شبی یه شیاف بزار اونم میزارم اما میگم تا یه ذره کمرم خسته میشه باز ترشح قهوه ایی میبینم البته نه هروز ، مداوم نیست ممکنه تو یه هفته یه بار اتفاق بیفته .

دکتر که رفتم چون هماتوم کوچیک داشتم گفت استراحت و شبی یه شیاف بزار اونم میزارم اما میگم تا یه ذره کم ...

خب هماتوم داری عزیزم طبیعیه.فشار نیار به خودت.بیشتر استراحت کن.امکان داره هماتوم جذب شه یا دفع شه.مراعات کن

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
نشاسته بخور خیلی خوبه.یه قاشق غذا خوری تو یه لیوان آب.تا سه لیوانم میتونی بخوری اگه قطع نشه.خودتم می ...

سلام عزیزم شما بچتون خوبه؟منم هفته شش هستم از اول لکه بینی داشتم اما الان حموم کردم بعد حموم خون اومد خیلی میترسم😭😭😭

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
سلام عزیزم شما بچتون خوبه؟منم هفته شش هستم از اول لکه بینی داشتم اما الان حموم کردم بعد حموم خون اوم ...

حتما شیاف بذار.اگه داری هر ۲۴ ساعت یا هر ۱۲ ساعت یا هر ۸ ساعت میتونی بذاری.آزاد میفروشن.حموم نرو فعلا.استراحت کن.شاید هماتوم داشته باشی.به دکترت بگو شاید آمپول پروژسترون بهت بده

حتما شیاف بذار.اگه داری هر ۲۴ ساعت یا هر ۱۲ ساعت یا هر ۸ ساعت میتونی بذاری.آزاد میفروشن.حموم نرو فعل ...

اره دارم گفت تا قلب تشکیل نشده یکی بزار اما از امروز دوتاش میکنم،خیلی نگرانم😞 شما خون قرمزم میومد؟

یه سوال ببخشید منم دوبار تست زدم منفی بوده ،ولی نشونه های حاملگی رو دارم ،ممکنه حامله باشم خدای نکرده ؟ شما همچین تجربه ای داشتین ؟برم آزمایش نشون میده ،با اینکه دوبار دستم منفی بوده ؟

نصف زندگیم صرف این شد به آدمهای مهم زندگیم بفهمونم باباااااا من دشمنت نیستم با من نجنگ ..... دلم میخواد سی کیلو کم کنم واسم صلوات بفرستید تا بتونم ......هرکس امضامو بخونه صلوات نفرسته تا فردا یک کیلو چربی اضافه می‌کنه از من به شما نصیحت 😁😁😁😁
نشاسته ذرت خوبه!؟ روزی چند بار بخورم؟

چون قلب تشکیل نشده هنوزندادن بیشتراستراحت کن لک قهوه ای موردی نداره دستشویی فقط فرنگی زورزدن ممنوع نزدیکی باهمسروپله ممنوع فعلاحموم نروغذاهای سقط کننده نخورادویه جات ودمنوش هاکاملاحذوبشه ایشاله سالم بغل بگیری

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
اره دارم گفت تا قلب تشکیل نشده یکی بزار اما از امروز دوتاش میکنم،خیلی نگرانم😞 شما خون قرمزم میومد؟

واسه من یه شب لکه دیدم قرمز و صورتی.بذار شیافتو دوتا نگران نباش.نطفه خوبی باشه خودش میمونه دارو و بقیه بهونس.توکلت به خدا باشه

واسه من یه شب لکه دیدم قرمز و صورتی.بذار شیافتو دوتا نگران نباش.نطفه خوبی باشه خودش میمونه دارو و بق ...

باشه عزیزم ان شاالله😘😘❤

باشه عزیزم ان شاالله😘😘❤

من سقط مکررم بارداریای قبلم که همه از بین رفتن لک نمیدیدم.این سری که لک دیدم نی نیم موند.نگران نباش بچه قوی هیچیش نمیشه با خونریزی چه برسه لک.فقط شیافتو بذار حتما و استراحت کن 

من سقط مکررم بارداریای قبلم که همه از بین رفتن لک نمیدیدم.این سری که لک دیدم نی نیم موند.نگران نباش ...

دقیقاا اگه خدا بخواد میمونه منم دیگه استرس ندارم استراحت نسبی و شیاف،مال من دوقلوان شاید لکه هام واسه همینه

2801