2733
منم امروز پیشش بودم. تو سونو مشخص شد یه کیست ۲۳میلی دارم که احتمال میدم به خاطر داروهای قبل iui بوده ...

امید به خدا عزیزم،منم اگه منفی بشم باید اردیبهشت برم دیگه،فکر کنم منم باید ال دی بخورمو برم که نکنه بگه کیست داریو عقب بیفته،چون منم مستعد کیستم،اگه اذیت و ناراحت نمیشی پیگیر کار هم‌باشیم...توکل به خدا

امید به خدا عزیزم،منم اگه منفی بشم باید اردیبهشت برم دیگه،فکر کنم منم باید ال دی بخورمو برم که نکنه ...

خیلی هم عالی عزیزم باعث خوشحالیه چون شرایطمون مثل همه.

داروهای تحریک تخمک گذاری باعث کیست میشن متاسفانه

با انرژی مثبت این ماهو برو جلو ایشالا باردار میشی🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوایل که زیاد مشهور نبودند خیلی باحوصله و خوش برخورد بودند اما بعداز رسیدن به شهرت خیلی بداخلاق و تن ...

منکه قبلا نمیشناختمشون ولی حق با شماست، اینطورم که خیلی از اخلاقش تعریف میکردن،نبود،ولی من دیگه چند دفعه س میرم پیششون،نمیدونستم کجا برم

سلام دوستان شما میدونید  مرکز بهشتی برای دکتر نقشینه چطور میتونم نوبت بگیرم؟ 

و اینکه بنظرتون قبل سیکلم برم پیششون یا بذارم روزای اول سیکل؟ نمی‌خوام الکی ی سیکلو از دست بدم. چون خیلی منتظر بودم و سموم داره می‌ره بالا 

میشه برای مامان شدنم یک صلوات بفرستید.خدایا صبرم تموم شده🥺😍
سلام دوستان شما میدونید  مرکز بهشتی برای دکتر نقشینه چطور میتونم نوبت بگیرم؟  و اینکه بنظ ...

عزیزم اگه میخوای دارو بگیری که باید روز اول تا سومت بری ولی اینو بدون که توی بیمارستان خودش ویزیت نمیکنه،دستیارش ویزیت میکنه،تلفنی نوبت بگیر یا یکشنبه و سه شنبه صبح زود ساعت هفت برو بیمارستان،مطبشم میتونی بیای ،خیلی شلوغه ولی ممکنه بگی روز دوم سوممه و میخوام سونوی ناباروری بشم قبول کنه،ساعت چهار روزهای زوج 

عزیزم اگه میخوای دارو بگیری که باید روز اول تا سومت بری ولی اینو بدون که توی بیمارستان خودش ویزیت نم ...

مرسی عزیزم.

خیلی لطف کردی جواب دادی ،😘😘😘

میشه برای مامان شدنم یک صلوات بفرستید.خدایا صبرم تموم شده🥺😍
خیلی هم عالی عزیزم باعث خوشحالیه چون شرایطمون مثل همه. داروهای تحریک تخمک گذاری باعث کیست میشن متاس ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم  یه خانم ۵۰ساله میخواستم ببینم بیمارستان ودکتر نقشینه این سن رو واسه بارداری وناباروری قبول میکنن؟

میشه هزینه پروسه ناباروری هم تو بیمارستان بهشتی حدودا چقدر وبابیمه تکمیلی رایگان؟؟

خود انجام ای یو ای رو صد گرفت بیمارستان ولی هزینه دارو و سونوهام هست،زیاد نمیشه در کل،ای وی اف هم فکر کنم حدود پنج بشه

خود انجام ای یو ای رو صد گرفت بیمارستان ولی هزینه دارو و سونوهام هست،زیاد نمیشه در کل،ای وی اف هم فک ...

مچکرم عزیزم اونجا خانم باسن بالادیدیدنتیجه گرفته باشه 

ومیدونید تخمک اهدایی شرایط بیمارستان چجوره نوبت هاش طولانیه یانه

سلام عزیزم یه سوال داشتم  یه خانم ۵۰ساله میخواستم ببینم بیمارستان ودکتر نقشینه این سن رو واسه ب ...

سلام عزیزم نمی دونم دقیق ولی امروز یه نفرو دیدم تو مطبشون متولد ۵۶بود که قبولش کرده بودن 

عزیزم دکتر نقشینه فقط برای ناباروری پذیرش می کنه کارشم عالیه.‌مطبش تو خ شریعتی  فقط باید حضوری ...

سلام عزیزم خوبی؟من انتقال جنین دادم یزد و آزمایشم مثبت شده.و الان باید سریعا برم پیش یه دکتر تا داروهامو تمدید کنه تا تموم نشده.خانم دکتر هنوزم روزای زوج بهدازظهر مطبند؟من شرایطم خاصه یکم چون قبلا هم سقط داشتم.دکتر خوبی هستند؟

2706