2777
2789
عنوان

تجربه عمل انحراف چشم تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 30352 بازدید | 322 پست
پیامای شمارو‌‌خوندم خیلی تعجب کردم ما تو یه گروه هستیم ک اکثرا بچه هامون با دکتر سنجری عمل شدن و همه ...

خدا رو شکر ک راضی هستی 

اما من یه درصد هم رضایت ندارم از کارش 

حتی تو مطبش ک بودم، یه خانومی دکتر سنجری چشای دخترشو دو بار عمل کرد ، ک گفته بود چشای دخترمو داغون کرد، بیچاره از شهرستان اومده بود، و کاملا از کار سنجری رضایت نداشت، گفت اومدم اینجا حرف آخرمو بزنم و دخترمو ببرم یه دکتر دیگه، و اینکه چشای دخترم هیچ مشکلی نداشت، فقط گهگداری انحراف ب داخل داشت، اما باعمل سنجری ، چشم راستش افتادگی گرفته و جمع شده، و چشم چپ انحراف ب بالا ، اونم همیشگی، خدا ازش نگذره، چشای دختر دو ساله منو داغون کرده، باید همین دنیا تقاص پس بده، و اینکه چند نفر از کارش راضی هستن، دلیل بر این نیس منم راضی باشم

خدا رو شکر ک راضی هستی اما من یه درصد هم رضایت ندارم از کارش حتی تو مطبش ک بودم، یه خانومی دکتر سنجر ...

عزیزم من متظور بدی نداشتم عصبی شدی منظورم اینه من هرکس و تو مطب و تو این گروه ک هستیم دیدم راضی بوده انشالله ک دختر شما هم خوب بشه عزیزم شرایط روحی شمارو درک میکنم منم عمل اول دخترم با دکتر رجوی بود ولی برگشت داشت ولی مشکل از کار دکتر رجوی نبود اون بهترین نوع عمل و انجام داده بود در هرصورت انشالله بهترینها براتون اتفاق بیفته 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عزیزم من متظور بدی نداشتم عصبی شدی منظورم اینه من هرکس و تو مطب و تو این گروه ک هستیم دیدم راضی بوده ...

کلا خیلی حساس شدم هم ب چشای دخترم، هم ب اینکه دیگه ب سنجری اعتمادی ندارم، ممنون از دعای خیرت عزیزم💞🌸 انحراف دختر شما ب داخل بود؟ دکتر رجوی چند سالگی عملش کرد؟ 

کلا خیلی حساس شدم هم ب چشای دخترم، هم ب اینکه دیگه ب سنجری اعتمادی ندارم، ممنون از دعای خیرت عزیزم💞 ...

بله عزیزم رو به داخل بود دو سال و‌هشت ماهگی دکتر رجوی عمل‌کرد چهارسال و‌هشت ماهگی دکتر سنجری 

2802
بله عزیزم رو به داخل بود دو سال و‌هشت ماهگی دکتر رجوی عمل‌کرد چهارسال و‌هشت ماهگی دکتر سنجری

الان دیگه عینک نمیزنه بچه تون؟ کاملا برطرف شده انحراف؟ بعد از عمل اول انحراف ب داخل بازم برگشت؟ یا جهت انحراف تغییر کرد؟ دکتر رجوی رو چجوری ارزیابی میکنی؟ خوب بود بنظرت؟ 

الان دیگه عینک نمیزنه بچه تون؟ کاملا برطرف شده انحراف؟ بعد از عمل اول انحراف ب داخل بازم برگشت؟ یا ج ...

دحتر من چشمش ضعیفه بحاطر ضعیفی عینک و باید بزنه باه کاملا خوب شد بعد عمل اول حدود ۹ماه بعد دوباره انحرافش مثل قبل رو به داخل شد دکتر بسیار حاذق و باتجربه ای هست فقط بداخلاق و توضیح نمیدت

دحتر من چشمش ضعیفه بحاطر ضعیفی عینک و باید بزنه باه کاملا خوب شد بعد عمل اول حدود ۹ماه بعد دوباره ان ...

انشاالله ک همیشه سالم و سلامت باشند بچه ها 🌸🌈

مرسی بابت پاسخگوییت عزیزم 🤍

این حرفا چیه دختررر؟توأم مادری .میخواستیزودتر تموم شه دیگه.مثل من.تو زود عمل نکردی.ما زود عمل کردیم. ...

سلام عزیزم ، امروز رفتیم پیش دکتر اقصایی فرد، می‌گفت با یه عمل انحرافش خوب نمیشه، دو یا سه عمل باید بشه😔

سلام عزیزم ، امروز رفتیم پیش دکتر اقصایی فرد، می‌گفت با یه عمل انحرافش خوب نمیشه، دو یا سه عمل باید ...

خدای منننن.قربون دلت بشم ‌‌دختر تولک به خدااا.الهی به حق امام حسین ‌‌این ماه عزیز با یه عمل صحیح سالم بشه چشمای دختر عزیزت 

فدات بشم من.الان گفته به غیر از عمل اول باید چندتا عمل شه؟چرا آخه؟دکتر سنجری یعنی خراب کرده؟یا نه،از اول باید اینجوری میشد؟؟ 

سلام عزیزم ، امروز رفتیم پیش دکتر اقصایی فرد، می‌گفت با یه عمل انحرافش خوب نمیشه، دو یا سه عمل باید ...

مام امروز چشمای دخترمو عمل کردیم.کلینیک نور‌ مطهری پیش دکتر اقصایی فرد.الهی امام حسین به دل شکسته مون نظر کنه و تموم کنه این غم سنگینو 

واسم دعا کن خواهر.منم تو دعاهام با اینکه شمارو نمیشناسم به اسم کاربریت دعا میکنم 

یکی دوماه آینده معلوم میشه که عمل جواب داده یا نه.برامون دعا کن 

خدای منننن.قربون دلت بشم ‌‌دختر تولک به خدااا.الهی به حق امام حسین ‌‌این ماه عزیز با یه عمل صحیح سال ...

فدات بشم انشاالله عزیزم 

والا نمیدونم، دکتر اقصایی می‌گفت انحراف عمودی رو داشته، اما چون انحراف ب داخل هم داشت، انحراف ب بالا زیادخودشو نشون نمی‌داد , اما حالا که انحراف افقی خوب شده، انحراف عمودی بیشتر خودشو نشون میده ، و اینکه می‌گفت عمل انحراف عمودی سخت‌تر از افقی هست، 

مام امروز چشمای دخترمو عمل کردیم.کلینیک نور‌ مطهری پیش دکتر اقصایی فرد.الهی امام حسین به دل شکسته مو ...

واااای بسلامتی عزیزدلم😍💞 الهی آمین 🤍 

الان متوجه میشی چشاش صاف شده؟

وااای من استرس گرفتم🥺 انشاالله ک صاف صاف شده باشه چشای دختر گفت عزیز دلم🌈🥰 فدات بشم ک انقد مهربونی 

منم حتما تو رو یادم نمیره💞🌸

مام امروز چشمای دخترمو عمل کردیم.کلینیک نور‌ مطهری پیش دکتر اقصایی فرد.الهی امام حسین به دل شکسته مو ...

راستی هزینه عمل چقدر شده 

عملش چقدر طول کشیده 

و اینکه از اتاق عمل اومد بیرون 

راحت چشاشو باز کرده 

مامانا کسی دکتر بچه ش سنجری بوده؟؟من پسرم مرداد عمل داره گفت ۷۰،۸۰ درصد با یه عمل خوب میشه دارم میمی ...

دکتر دختر من سنجری بوده، نگران نباش، توکلت ب خدا 

والا دختر منو هشت ماهه عمل کرده، انحراف عمودی اصلاح نشده، من خودم راضی نبودم از عملش، اگه امکانش رو داری چندتا دکتر دیگه هم ببر، اشتباه منو نکن، انحراف پسرت ب داخل هست؟ 

2801