2733
2764
عنوان

تجربه عمل انحراف چشم تورو خدا بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 22990 بازدید | 235 پست
ای وااااای‌.خدای من🤦😔چرا انقد زیاد؟؟؟ عزیز یه سوالمو ج ندادی راستی.از اول انحراف رو به بالا داشت د ...

نمیدونم والا ، حالا پول ب درک ، چشای بچم خوب نشد😭🥺

از اول فقط انحراف ب داخل داشت ، اما بعد از عمل انحراف ب بالا گرفته ، الان دیگه انحراف ب داخل نداره، چشم راست بچم انگار جمع شده ، کوچیک شده، چسبندگی ایجاد شده تو چشم بچم😭

ب چشاش نگاه میکنم دنیا رو سرم خراب میشه 😭 همش خودمو مقصر میدونم، ک چرا چشاشو عمل کردم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا ، حالا پول ب درک ، چشای بچم خوب نشد😭🥺از اول فقط انحراف ب داخل داشت ، اما بعد از عمل ا ...

دورت بگردم من .ای خدااااااا💔😔😔😔.غصه نخور دوست من.درست میشه ان شاءالله.

دکتر اقصایی به من گفت اصلا انحراف چیزی نیست که درست نشه.گفت اگر احتمال ده درصد با عمل دومم درست نشه،مطمئن باش با عمل سوم درست میشه 

این حرفو دکتر جعفری اینهمه پیشش رفته بودیم ،نگفته بود 

یه خدا درست میشه.من میگم یه نوبت از دکتر اقصایی بگیر،ببین این دکتر چی میگه

دختر منم شرایطش همینه دیگه.عمل کردیم،تو بگو یک درجه م انحرافش کم نشد😭به خدا ۴ساله هرشب خون گریه میکنم.به خدا خوب میشه.خودتو اذیت نکن عزیزم.

چسبندگی از کجا اومد ؟

دورت بگردم من .ای خدااااااا💔😔😔😔.غصه نخور دوست من.درست میشه ان شاءالله.دکتر اقصایی به من گفت اصلا ...

فدات شم واس دختر منم دعا کن😔🤍

والا نمی‌دونم این چسبندگی از کجا اومده،پلک چشم راست بچم افتادگی پیدا کرده😭 ب سنجری گفتم , گفت ن خوبه، خدا ازش نگذره، 

بنظرت میتونم ازش شکایت کنم؟؟؟؟

از دکتر اقصایی نوبت گرفتم واس فردا، اما شوهرم قبول نمیکنه😭 میگه دیگه نمی‌خوام هی دکترشو عوض کنم، میگه فقط جعفری😔🥺

هنوز وقت عمل نگرفتیم.اما اینماه صد درصد عمل میکنیم.هفته ی دیگه باید زنگ بزنم نوبت بگیرم

بسلامتی عزیزم

انشاالله ک عمل خوبی باشه ب حق حضرت رقیه🌸

راستی دخترت چند سالشه؟؟؟

فدات شم واس دختر منم دعا کن😔🤍والا نمی‌دونم این چسبندگی از کجا اومده،پلک چشم راست بچم افتادگی پیدا ...

خب پیش دوتاشون ببر.ببین هرکدوم چی میگن.اما جعفری نسبت بهش خیلی نظرم عوض شده.باز خودت میدونی عزیزم.ایشاله بهترین انتخابو داشته باشی.خیلی دوراهی سختیه.

اما نگو نمیخوام دکترشو عوض کنم.مام همین اشتباهو میکردیم.حتی داشتم نوبت عمل میگرفتم از دکتر جعفری.باید چندتا دکتر ببری.ببین هرکدوم چی میگن عزیزم.دیگه نمیشه ریسک کرد