2777
2789

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

چهارشنبه ها هشت صبح 

تو فیلمو؟؟ 

یعنی قسمت ۳ اومده؟؟

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
2803
من از روبیکا یا تلگرام میبینم از پلتفرم ها خبر ندارم،آره امروز قسمت سه اومد

روبیکا تو چه کانالی نگاه میکنی 

تو کانالی که هستم نذاشته میشه لینک کانالی که نگاه میکنی به منم بدی

تـا خـــدا بـنـده نـــواز اسـت به خلـقش چـه نیــاز میـکـشم نــاز یــکی تـا بـه همه نـاز کـنم ♥️ 
روبیکا تو چه کانالی نگاه میکنی  تو کانالی که هستم نذاشته میشه لینک کانالی که نگاه میکنی به منم ...

عزیزم تا الآن داشتم دنبال کانال می‌گشتم برات،فکر کنم بخاطر حمید فرخ نژاد حذف میکنن لینک این سریال رو،اصلا تو کانالها اثری نبود از سقوط نمی‌دونم چرا واقعا

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
عزیزم تا الآن داشتم دنبال کانال می‌گشتم برات،فکر کنم بخاطر حمید فرخ نژاد حذف میکنن لینک این سریال رو ...

عزیزم کانال تلگرام هم اگه که هست بفرست ممنون میشم

🔰 سریال | سقوط

🔰 قسمت | 𝟑

🔰 کیفیت | 𝟑𝟔𝟎𝐏

💟 | @series_iranii

من از اینجا دانلود میکنم 

شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
چطوری توی تلگرام سریالا رو دانلود میکنی عزیزم

اسم سریال رو می‌نویسم تو قسمت ذره بین،کانالایی که اون سریال رو گذاشتن میاره بالا،اون که عضویت زیاد داره رو انتخاب میکنم سریال ها هم با کیفیت های مختلف هست یکی رو انتخاب میکنم دانلود میکنم

مگه امضا هم باید بزنیم؟به من گفتن همه چی با کاروانه🤷🏻‍♀️
2801