2733
چرا  ب جز وکالت ؟

اخه تا بخوای معروف بشی تو کارت و موکل بیاد سراغت بنظرم کلی زمان گیره و و حس میکنم وکالت سختتره بنظر شما سخته یا خوبه؟

کارمند دادگستری شغلت ثابت حقوقت هم ثابت

شما وکیلید یا حقوق میخونید

من ۲ سال کار کردم دفتر اسناد رسمی..واسه من حقوقش ماهی ۶۰ هزار تومن بود ..چندین سال پیش خیلی کم بهم م ...

خیلی کمه من الان رو خواستم ببینم که گفتن تو ۵میلیون و خورده ای و فک‌کنم شهر ب شهر هم فرق میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ولی خیلی باید حواستون جمع کنی..دفتریارمون بهم میگفت مواظب باش اشتباه یه چیزو جابجا نزنی چند سال دیگه میان در خونت می‌برنت پاسگا...البته الکی میگفت ولی میخاس بگه خیلی دقت کن

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
حرف زدیم فایده نداشت گفت همچنان باهاش بمونید کم‌کم با احازه خودش جدا بشید اجازه بگیریمم فایده نداره

اخه اینجوری که نمیشه یکی از بچه های فامیلای ما ترس از دست دادن داشت بچه مادرش فوت کرده بود به خواهرش وابسته شده بود بدون اون هیچ جا نمی‌رفت البته اون طفلک تروما داشت بردیم پیش دکتری که خودم میرفتم همون اولین جلسه تاثیرش رو دیدیم متاسفانه خانوادش همکاری نکردن ویلا خوب شده بود اما من نمی‌دونم میتونن به بچه هایی هم که میترسن از مادرشون دور بشن کمک کنن یا نه ولی یه خانوم دکتر اونجا هست برای کودکان اونم شنیدم خیلی عالیه نمی‌دونم کدومش بدرد شما میخوره    شما تهرانید ؟ 

برای........تو بنویس❤️
ولی خیلی باید حواستون جمع کنی..دفتریارمون بهم میگفت مواظب باش اشتباه یه چیزو جابجا نزنی چند سال دیگه ...

شما کجا شاغلید عزیزم؟

دفتر اسناد رسمی؟خیلی سخته کارش چقدر زمان برد تا یاد گرفتید کار کنید تو سیستمشون و...

اخه تا بخوای معروف بشی تو کارت و موکل بیاد سراغت بنظرم کلی زمان گیره و و حس میکنم وکالت سختتره بنظر ...

حفوق خوان که همیشه هستیم می خوام آزمون وکالت بدم و وکالت رو خیلی دوست دارم آره شنیدم سال‌های اولش سخته...

خدایا شکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
شما کجا شاغلید عزیزم؟ دفتر اسناد رسمی؟خیلی سخته کارش چقدر زمان برد تا یاد گرفتید کار کنید تو سیستمش ...

من که گفتم چندین سال پیش..همه کاری هم میکردم ..اصلا من بودم و دفتریار و سردفتر و آبدارچی..هم گوهی امضا انجام می‌دادم.. هم ثبت میکردم..هم پشت سیستم بود..مواظب پلاک های ممنوع المعامله باید باشی..نه کارش سخت نیس..الان دفترخونه ها کلی کارمند دارن من یه نفره همه کارارو میکردم..وام های بانکی ..وکالت..قطعی غیر منقول..ماشین..اوووه پدرم در میومد تا ساعت ۲

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  
اخه تا بخوای معروف بشی تو کارت و موکل بیاد سراغت بنظرم کلی زمان گیره و و حس میکنم وکالت سختتره بنظر ...

بستگی ب روحیه داره ولی سردفتری و من دوست ندارم برام جذاب نیست وکالت و دفاع کردن رو ب شخصه ترجیح میدم یک ساله در حال تحقیقم و اگر شناخت الانم رو زمان لیسانس داشتم الان ی وکیل معروف بودم الان پشیمونم که دیر کردم برای شروع 🤕

اخه اینجوری که نمیشه یکی از بچه های فامیلای ما ترس از دست دادن داشت بچه مادرش فوت کرده بود به خواهرش ...

نه تهرانم نیستم ولی شماره ای یا... از دکتر ندارید که ببینم ویزیت انلاین دارن یا خیر

راه کار خوب میدن؟

من با این مشاور کودکی که حرف زدم راه حلی نداد😶

چطور؟میشه بگید چه شناختی منظورتونه؟

رفتم پیش وکلا رای ها رو خوندم  آدم های مختلف که میومدن دفتر وکلا و چند دوره رو گذروندم به صورت آنلاین نقش وکیل خیلی کلیدی هست با علمش باعث میشه همون کاری که موکل شاید سال ها باید دنبالش می دوید؛ زودتر به حقش برسه  .دعواهای الکی و بدون نتیجه مطرح نمیشه کتاب های استاد کشاورز هم توصیه میکنم بخونیم آداب وکالت دادگستری  و فن دفاع و ی مشاوره که شخصا متوجه بشید آیا وکالت براتون خوب هست یا نه خیلی از مردم مشکلات دارن که از سر مشورت نکردن ایجاد شده و اگ برن دفتر وکیل قبل از انعقاد قرارداد یا حتی بعدش اگ اون مشکل راه داشته باشه وکیل براشون درستش میکنه سال های اولیه که وکیل پول آنچنانی نداره اگ پدر یا همسرش حمایتش کنن مشکلی پیش نمیاد و وکیل باید سال های اولیه پس انداز کنه تا بی پول نمونه وکیل حتی بیشتر از قاضی میتونه کمک کنه نقشش خیلی مهم تره به شرطی که کار بلد باشه چون وکیل هست که با کمک موکل دلایل محکمه پسند رو ارائه میده .

2706