2733
عنوان

اخرین نظرخواهی بین دوتا اسم برا دخملم

| مشاهده متن کامل بحث + 1033 بازدید | 60 پست
ایشالاااااا اسم دخملی داره قطعی میشه ممنون دوس جونا میشه بگین که چرا رزا منظورم قشنگ از اسم تعرف کنین تا دیگه امشب قطعیش کنم
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
لنا عربی نیست!!!!!!!!!!!!!!!! اسم دختر همسایمونه که اتفاقن استرالیایی هستن
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لنا به کسره لام تا جایی که من میدونم فارسی به معنی نمکین با نمک به فتحه لامم عربی هس میشه برای ما نصیب ما
خداوندا پناهم باش یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم بااااااااااااااااااااااش خدا جونم شکرت
پس نارتی تی جون ارزششو داشته این همه دنبال اسم گشتم ولی خدایی خیلی کار سختیه انتخاب اسم هیچ چی بدلم نمینشست
Lena What does Lena mean?................... light Gender......................Girl Origin..................Greek
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
اها یادم اومد اوایل تاپیک دیگه از نی نی خبری نیس؟ از اون ببعد اقدام نرفتی؟ ماله منم خدا خواستو دعاهام گرفتو دخمل شد ایشالا خدا خواسته دله همه رو بده
موژان جون من فک میکردم معنی النا نورانی هس پس لنا هم مخففش میشه انتخابم سختتر شد که لنا رو دوس داشتم ولی بیشتر بخاطر معنیش خوشم نمیومد ولی خوب معنی نورانی هم خیلی قشنگه باز دودل شدممممممممممم
Origin of Lena: English, Scottish, Dutch, German, and Scandinavian, diminutive of various names ending in lena http://nameberry.com/babyname/Lena اینم پیدا کردم
ممنون ثنا جون ایشالا اینبار نی نی صحیح و سالم نه ماه محکممممممم میچسبه بدلت و صحیح و سالم بغلش میگیری
2706