2733
عنوان

جراحی دندون عقل درد داره؟؟؟

60 بازدید | 10 پست

دندون عقلم سوراخه دکتر گفته باید بکشیش ولی ریشه ش تو عصبی گفته باید جراحی بشه خیلی میترسمممم

الانم وحشتناک درد دارم

مامان دو تا پسر شیطون و همسر بهترین مرد دنیا....لایک نکن ریپلی کن ریپلی دوس دارم  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

حتما برو کلینیک و متخصص جراح فک و صورت مرد برات انجام بده  مطب و دندون پزشک ک دیگه ک تخصص ش نی ...

نامه ارجاع داده ک برم پیش جراح

مامان دو تا پسر شیطون و همسر بهترین مرد دنیا....لایک نکن ریپلی کن ریپلی دوس دارم  
برو متخصص اذیت نمیشی من کلا 5 دقیقه طول کشید اگه مشهدی بگو اسم دکترمو بگم

کاش واسه منم اذیت نشم شنبه میرم

ببین هیچ کس اندازه من نمیتزسید من قرص ارامبخش خوردم شب قبلش اصلاااااا درد نداشت اصلا فقط اسمش ترس د ...

ممنون عزیزمممممم

من شنیدم متخصص فک بهتر از دندون پزشک جراحی رو انجام میده ،خودم با اینکه هر چهارتاش نهفته بود پیش جراح فک جراحی کردم هم خیلی سریع و بدون معطلی کشید هم خیلی کم اذیت شدم ،کلا دو تا دندون پایین و بالای ی سمت رو توی ده دقیقه شایدم کمتر میکشید و بخیه میزد

اللهم عجل لولیک الفرج💞💞💞
من شنیدم متخصص فک بهتر از دندون پزشک جراحی رو انجام میده ،خودم با اینکه هر چهارتاش نهفته بود پیش جرا ...

ممنون از راهنماییت شنبه میرم ی کاریش میکنم

باید پیش کسی بری ک تخصص داشته باشه ن هر دندون پزشکی 

دندون پزشکم خودش گف چون ریشه ش تو عصبه خودم جراحیت نمیکنم ممکنه ی سمت صورتت فلج بشه باید بری پیش جراح