2777
2789
عنوان

بیاید از خبر بارداری به شوهرتون بگید حس هر جفتون چی شکلی بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1811 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداکنه این حس خوب این ماه هم نصیب منم بشه....بخدا دارم گریه میکنم اینو مینویسم مامانا دعا کنید منم این ماه که 31 هست پری نیاد و مامان بشم توروخدا ایشالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه بزودی...آمین
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
انشالا بهار جان به زودی قسمت شمام میشه از،رحمت خدا نا امید نباش بزرگترین ارزوی ما کوچکترین معجزه اونه
خدا جونم لطفا همیشه مواظب دخترای گل من و بابایی مهربونشون باش هیچ وقت ما رو از هم جدا نکن امین
من سه بار سقط داشتم وقتی بیبی چکم مثبت شد زنگ زدم بشوهرم اونم عادی گفت اینم میفته دکتر هفته هفت برام سونو نوشت ولی گفتن قلب نمیبینیم خلاصه خونریزی و ماجراهای بسیاری پیش اومد تا هفته پونزده شوهرم میگفت دل نبند و...... رفتیم سونو سلامت من همش پیش خودم فکر میکردم بگم صدای قلبشو برام بذاره و امیدی هم نداشتم تا دراز کشیدم داشتم موهامو باز میکردم یهو دکتره گفت ماشاالله چه پسر شیطونی دارید من و شوهرم نگاهمون تو هم گره خورد شوک شدیم و بقیش گریه شوهرم از خوشحالی بود و تبریک دکتر حتی ءستیارشم گریه میکرد در واقع اونروز که از رشد و سلامت بچه مطمین شدیم برامون اولین روز حاملگی بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دیانا جااااااااااان چه تفاهمی منم همون روزها موعد پریودمه... الان یک سال و شش ماهه که منتظریم پری نیاد... خداجونم پارسال تنها روزه گررررررررررفتم بدون اینکه کسی بفهمه...همسرم تحت درمان بود...ازت خواستم ...از عمق وجودم...امسال دیگه بتونه روزه هاشو بگیره چیزی تا شروع ماه مبارک نمونده...بازم باید تنهایی روزه بگیرم یعنی
یا امام رضای غریبم...بعد دوسال انتظار،شب تولد خواهر بزرگوارت دل منو شاااااااااااد کردی...همیشه و همیشه شگرگذار این موهبت الهی خواهم بود....دل همه منتظرهاااااااااا رو شادکن...الهی آمین
من و شوشو بعد از ۳ سال روز سالگرد ازدواجمون تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم آبان ۹۳. همون ماه اقدام کردیم ۳۰ روز بعد دقیقاً روزی که باید پری میشدم اول صبح پا شدم شوشو رفت سر کار و من قبل از اینکه آماده بشم و برم سر کار بی بی زدم ناباورانه دیدم که مثبت شد ولی کمرنگ بود رفتم سر کار ساعت ۳ برگشتم مجدداً بی بی زدم با کمال ناباوری باز هم مثبت شد فکر نمیکردم اولین ماه اقدامم باردار بشم خیلی خوشحال بودم و هیجان داشتم شوهرم ساعت ۶ از سر کار میومد خونه بهش ز نزدم خونه رو مرتب کردم به خودم رسیدم بی بی ها رو گذاشتم توی یه جعبه کادویی و گذاشتمشون تو یخچال چون وقتی از سر کار میاد اولین جایی که میره سراغ یخچال میره،وقتی اومد و در یخچال رو باز کرد و دید از خوشحالی نمیدونست چیکار کنه پرید و بغلم کرد و بوسم کرد،اون شب تولدم بود من خبر نداشتم خانوادش رو دعوت کرده بود که منو سوپرایز کنه و همونجا توی تولد به همه اعلام کردیم و همه خوشحال شدن و تبریک گفتن،الان ۷ ماهه باردارم و پسرم بهترین کادو تولدی بود که تا حالا گرفتم.خدایا ازت ممنونم
خدای مهربون باراد جونم رو صحیح و سالم بذار بغلم.ممنونم ازت
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1143909&postID=45109287 آسنات جان بیا این تاپیک خودم زدم و اونایی که موقع پریشون تا 31 و حتی بعد اون هستن شرکت کردن تا از علایمو و چیزای هم بگیم.اگه بیای خوشحال میشم تا الانم یه نفر که حامله شده دو سه نفر دیگه هم قرار آزمایش بدن.بیا اونجا
خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
2801