2777
2789
عنوان

چرا اینجوری میکنه شوهرم😐😒

9674 بازدید | 70 پست

ما با دخترخواهرشوهرم رفت وآمد داریم

شوهرش هروقت میاد خونمون یا میریم خونشون یک بطری هایی میاره مارک جوجو روش نوشته مالت کلاسیک صفردرصد اما بچه ها مزش مثل زهرمار مدام میخوره بطری هاشم پلمپ ها از بیرون میخره اما عین مشر..و..ب معتاد بهشون همیشه همراهش

شوهرمم میخوره اما حالش به اون صورت تغییری نمیکنه اما من دلم به شدت چرکین اخه خیلی میخندن بعدش😐 به این آقا هم اصن اعتباری نیس میگم شاید از آشنا میخره هرچقد به شوهرم میگم نخور به حرف نمیکنه اون آقا میریزه اینم میخوره اصن ن نمیگه نمیدونم چرا حالا شوهرم میگ بابا چیزی نیست تو سوپری ها همه دارن ازاینا

تروخدا اگ کسی میدونه یا دیده بگه چیه این موضوع رو اعصابم اصن اعتماد ندارم به حرفشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

سلام آب جو اسلام پنج درصد الکل داره ..دلستر جوجو هست تلخ هست ...اتفاقا بر کلیه م خوب ...اگه جوجو اصل باش ...خودشان درست نکرده باشن مشورب باشه ..ریخت باشن ...تو جلد جوجو...

زندگی زود گذر است ....اما تو زندگی کن ...تا توان داری..خوب باش ...بدون دروغ ..بدون کلک ...
2804

ابجوئه ولی نه الکلی ..مزش دقیقا خیلی بده ..تولیدایران هم هست ..مشکلی هم نداره ..اونا دیوونن فازمیگیرن .😂😂

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

اوه ببین منم شوهرم مارک دلستر کلاسیک میگرفت تلخم بود با اینکه نوشته بود صفر درصد ولی تاثیر میزاشت حال ادمو عوض میکرد البتهالبته یه نفر به شوهرم میداد میگفت اینو برای خارجی ها که میان شرکت سرو میکنن یعنی تو فروشگاه اینجور نبود

2805

منم دیدم اره مارکش هست. خب مالت کلاسیک خیلی تلخ.   این خنده بعدش  دیگه چیه؟ ماام میخوریم ولی نمیخندیم. مطمعنی پلمپ میاره چیز میز داخلش نیست؟  یه مارک شمس هم هست شوهر عمه ام گرفته بود مزه الکل میداد اونم تو مغازه ها دیدم  میگفت یه درصدی الکل داره. 

2801