2737
2739

فوری برید پیش دکتر گوش و حلق و بینی یا دکتر جراحی فک..شماها مفصل tmj یا همون مفصلی ک آرواره رو ب فک بالایی و جمجمه متصل میکنه براتون سابیده شده و اگه درستش نکنید مجبورید فکتون رو با سیم ببندن👇

اگه دکتر نمیری لااقل کارایی ک من کردم رو بکن...اگه کسی خواست بگه تا بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

من یه موقه هایی مثلا از خواب پا شده باسم یه چیز بخورم سفت باشه صدا میده 

یعنی الان سابیدم😶

چرا بزایم پسری ٬ جامو بندازه پشت دری ٬ روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری..😅😅😅😇😇.. کاربر قدیمی... 
بگو‌ عزیزم

ببین عزیزم فقط کافیه دقیقا ب مدت یکماه فکت رو باز نکنی.ینی چی ینی دهنتو باز کن دندونات باز کن ولی ی سانت چون تا یکساعت زیاد ب فک فشار نمیاد.بعد یکماه میبینی تق تق از بین رفت.مثلا قاشق سرخالی غذا بخور چیزای سفت و دندونی مث دنده کباب و بلال و خشکبار و ... نخور فقط تا یکماه.وگرنه اگه مث من ب درد بیوفته ب جرات میتونم بگم از زایمانمم بدتر بود مجبور میشن فکتو ببندن تا یکماه فقط آبمیوه و غذا میکس شده بخوری😖

من دهنم خیلی باز میکنم صدا میده عیب داره؟

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
من یه موقه هایی مثلا از خواب پا شده باسم یه چیز بخورم سفت باشه صدا میده  یعنی الان سابیدم😶

همه جامون سابیده دیگ ما😐😐😐😐

شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا  میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر  خیلی پایین تره   درو که وا کنی  ❤️خدا❤️ پشت دره.....   برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه میدی   خداوند فرمودند با زبانی دعا کنید که با آن گناه نکرده باشید   از دیگران بخواهید برایتان دعا کنند  زیرا با زبان آن ها گناه نکرده اید     با خوشحالی دیگران خوشحال شو نوبت تو هم میرسه😍😉      او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود  گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند      اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2706