2733
2734
ممنونم عزیز جان

فدات

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
تابلو کائنات بستگی به خودت داره میتونی تابلو درست کنی میتونی هم تو دفترچه بنویسی

متوجه شدم 

یسوال مه 

خواستمو درخواست کنم تو نوشته یا جوری بنویسم ک انکار ب خواستم رسیدم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه شدم  یسوال مه  خواستمو درخواست کنم تو نوشته یا جوری بنویسم ک انکار ب خواستم رسیدم ...

مثلا بنویس

خدایا شکرت که من رو صاحب فرزندی خوب کردی

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
وای بغض کردم با این پیامت  چقد حس خوب کرفتم  من یبار از ته دلم گریه کردم  دلم ...

یکم از حسو حالمو توی امضام نوشتم همینکه بیبیم مثبت شد زنگ زدم شوهرم فقط بلند گریه میکردم باورت نمیشه حتی نفس نداشتم ک ب شوهرم بگم چیشده اونم ترسیده بود هعی میپرسید چیشده 

حالش بد شد اینو حس کردم(فک کرده بود من پریود شدم) 

هعی میگفت بگو چیشده چنددقیقه گذشت تا من تونستم ی نفس بگیرم بریده بریده گفتم مثبت شده اونم بغض کرده بود فقط میگفت دیدی دیشب گریه کردی گفتم میشه گفتم خدا بزرگه دیدی خدا جواب ماروهم داد دیدی خدا حواسش هست 

وای الهی هرکی حالش بده 

هرکی مشکلی داره 

هرکی حاجتی داره 

همین روزا یه خبر بهش برسه ک از خوشحالی گریه کنه 

همیشه میگفت گریه از سر خوشحالی ی چیز دیگست باور نمیکردم میگفتم ادمی ک خوشحاله چرا باید گریه کنه ولی اونروز فهمیدم خوشحالی عمیقققق فقط و فقط با گریه تخلیه میشه با اشک شوق ۶

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2731
وای بغض کردم با این پیامت  چقد حس خوب کرفتم  من یبار از ته دلم گریه کردم  دلم ...

چشم گلم حتما دعاتون میکنم انشالله ک همینروزا شمام بیایین خبر حاجت رواییتونو بهمون بدین 🥹🙏🙏🙏♥️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
یکم از حسو حالمو توی امضام نوشتم همینکه بیبیم مثبت شد زنگ زدم شوهرم فقط بلند گریه میکردم باورت نمیشه ...

چقد حرفات حس حال واقعی به من میده 

انگار برای من این اتفاق افتاده ….

از ته دلم با این حرفات خوشحال میشم بغض می کنم 

وای خدایا همه چیو سپردم دست خودت ..

پیامات انگار پیامای من ببین نمیتونم حسمو بگم ولی انگار تو منی 

انگار خوشحالیت خوشحالیمه 

تروخدا با دل پاکت دعا کن شوهرم مشکلات بینمون رفع شه و برگرده 

چقد حرفات حس حال واقعی به من میده  انگار برای من این اتفاق افتاده …. از ته دلم با این حرفات خ ...

قطعا شما انسان خوبی هستین ک شادیه ی ادم غریبه ک حتی نمیدونید کیه و چیه باعث شادیتون شده 

الهی ک همینروزا این شادی واسه زندگی و خواسته خودتون تو دلیتون بشه🥹🥹🥹

چشم عزیزم حتما دعا میکنم براتون الهی  ک همون امام علی ک حاجت منو دادن و پیش خدا ضامنم شدن حاجت شماروهم بدن و گره از کارتون باز کن🙏♥️♥️♥️