2733
2739
عنوان

عکس دستام که میگم کوچیک و زشته💔+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 129750 بازدید | 643 پست

حالا دست کوچولو پا کوچولو اومد تو مشتم 

عاشق که شدم نمیدونه کشتم ...

دیگه حالی به آدم میمونه نه والا ! احوالی به آدم میمونه نه بلا 🤧😐 با این تاپیکایی که میزنین !

دیگه حالی به آدم احوالی به آدم میمونه نه والا نه بلا 😑🥴

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون‌که اره ما ادم ها ساخته شدیم‌برای ایراد گرفتن  باور کن قصد ناراحت کردنتو نداشتم ولی نمیدونم ...

عزیزی ناراحت نشدم قشنگم❤️‍🩹

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2742
وا کجاش زشته خیلیا حسرت همین دست سالم و می کشن ناشکری نکن عزیزم دستت خیلی هم قشنگه

عزیز دلم منکه ناشکری نکردم🥹

انتقاد کردم از اسی 

میگم خوبه دیگه چرا ناراحتی بابت داشتن این دست

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
عزیزی ناراحت نشدم قشنگم❤️‍🩹

من یه بار یه پس گردنی از مامان خوردم محض

اینکه از تو سبد میوه گیلاس اویزون گوشم کردم 

به هر حال شرمنده قصدم ناراحت کردنتون نبود 

عضو گروه بامداد خمار💎💎💎وزن اولیه ۶۷💎💎💎قد ۱۶۷💎💎💎وزن هدف۵۷

وای ناشکری نکن بنده ی خدا، این چه حرفیه، خدا رو شکر، انگشتر مهمه برات یا دستت

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
من یه بار یه پس گردنی از مامان خوردم محض  اینکه از تو سبد میوه گیلاس اویزون گوشم کردم  ب ...

🥹🫂

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره عزیزم ♥️ 

2740
عزیز دلم منکه ناشکری نکردم🥹 انتقاد کردم از اسی  میگم خوبه دیگه چرا ناراحتی بابت داشتن این دس ...

وای ببخش نفهمیدم زیر پست تو کامنت گذاشتم منم منظورم با اسی بود

از زندگی آموختم هیچ چیز از هیچکس بعید نیست
وای ببخش نفهمیدم زیر پست تو کامنت گذاشتم منم منظورم با اسی بود

😘😘😘😘😘