2737
2734
مامانایی که بیمارستان آریا اهواز سزارین کردید،2 سوال دارم.میشه کمکم کنید لطفا؟مرسی
1.از بیمارستان و پرسنل و خدماتش و کلا همه چی راضی بودید؟
2.وقتی برای زایمان رفتید بیمارستان،چه وسایلی بردید همراتون واسه نی نی و خودتون؟مرسی
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من 14 تیر سزارین دارم.بیمارستانم هم آریاست و دکترم ابوعلی.من که از هرکی شنیدم میگن پرستارا و پرسنل برخورد خوبی دارن و از نظر تمیزی هم که عالیه.
فرزانه جون تو کی زایمانته؟
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
2728
دکتر ابوعلی که تو مطب 1 تومن میگیره. من ازش پرسیدم گفت کلا هزینه اش میشه 1550.البته چون من دکتر ابوعلی طرف قرارداد بیمه ام هست اون یه تومن رو تو مطب بهش نمیدم و با هزینه بیمارستان برام میزنه.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
منم آریا زایمان کردم. خیلی تمیز و عالیه. از پرسنلش هم راضی بودم.
پمپرز-لباس- پتو واسه نی نی
پوشک و یه دو نه شورت سایز بزرگ واسه ی خودت
ای قوم به حج رفته کجائید کجائید....معشوق همینجاست بیائید بیائید معشوق تو همسایه و دیوار به دیوار ...در بادیه سرگشته شما در چه هوائید
2738
مرسی از همه ی دوستای گل.فرزانه جون والا من هفته 34 هستم.دکتر گفت تاریخ طبیعی اوایل مرداد ولی هنوز تاریخ سزارین نداده.
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
2706