2733
2739
لطفا دستورش برام اینجا بزارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
“أَمَّنْ یُجیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوء” خدایا خواستار شفای تمام مریضها هستم
سیب زمینی 500 گرم کره 34 گرم آب یک و دو سوم پیمانه آرد دو پیمانه دوستان من از پیمانه پلوپز استفاده کردم که معادل 125 گرم هست برای آب هم از همون پیمانه استفاده کردم منتهی با وزن آرد متفاوته تخم مرغ 3 عدد بیکینگ پودر 1 قاشق چایخوری شکر 2 قاشق سوپ خوری زعفران دم کشیده به مقدار لازم طرز تهیه سیب زمینی ها رو پخته داغ داغ رنده می کنید سیب زمینی رنده شده رو کناری بگذارید آب رو داخل تابه بریزید بعد هم کره و بعد یک قاشق شکر رو تا به جوش بیاد بعد هم زعفران دم کشیده برای خوشرنگ شدن دوشسها در یک مرحله سریع آرد را اضافه کرده هم بزنید بعد از هم زدن آرد در حدی که کره و آب جذب آرد شدند و خمیر به یک طرف جمع شود یه 5 دقیقه هم داخل تابه خمیر رو تفت بدید تا خامی آرد از بین بره بعد از روی حرارت برداشته تخم مرغها رو یکی یک اضافه کنید و با همزن که تیغش رو من اشتباهی با این تیغه استفاده کردم عکس پایینی متوجه میشید از کدون تیغه باید استفاده بشه نخم مرغ بعدی تا نهایت سومی تا به خورد خمیر برن مواد رو به زحمت از تیغه جدا کردمو تیغه مناسب برای اینکارو روی همزن انداختم بعد بیکینگ پودر و 1 قاشق شکر رو اضافه کردمو هم زدم سپس سیب زمینی های رنده شده اضافه کردم و دوباره هم زدم تا مایه یک دستی درست شد مایه نباید شل باشه از قیف محکمی باید برای اینکار استفاده کنید و ماسوره دلخواهتون هم خواستید می تونید استفاده کنید به این ماسوره هم آچاری گفته میشه که من استفاده کردم برای قیف هم من از قیف پارچه ای کتان استفاده کردم که مقاومه و درزی هم نداره تا مایه ازش بیرون بزنه داخل ظرفی روغن فراوون می ریزیم و مقداری گرمش می کنید و با فشار قیف مایه که بیرون میزنه با قیچی که دهانه ش چرب شده باشه به اندازه دلخواهتون می برید و سرخش می کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
{ لطفا برای مشاهده تصاویر خانوم گل با کلیک بر روی لینک ثبت نام اقدام به عضویت نمایید .) سیب زمینی بامیه ای دقیقا شبیه به بامیه پخته میشه ، خیلی پوک خوشگل و البته خوشمزه میشن مواد لازم : آرد 3/2 پ آب 3/2 پ تخم مرغ 1 عدد کره 15g نمک 1ق چ پکینگ پودر 2/1 ق چ سیب زمینی کوچک 2 عدد معادل 170g طرز تهیه : سیب زمینی رو آبپز کرده و داغ رنده میکنیم آب و کره رو روی حرارت ملایم میگذاریم تا جوش بیان بعد همه آرد رو یک مرتبه میریزیم تو قابلمه و مرتب هم میزنیم تا خمیر منسجم شه و مثل توپ وسط ظرف جمع شه و دیگه نشه با قاشق هم زد خمیر رو داخل ظرفی میریزیم و تخم مرغ رو بهش اضافه میکنیم و ورز میدیم تا تخم مرغ به خورد خمیر بره بعد پکینگ پودر ، نمک و سیب زمینی رو اضافه میکنیم و خوب ورز میدیم مواد رو داخل قیف با ماسوره کنگره دار میریزیم و از مواد به اندازه 3.4 سانت با قیچی چرب شده میبریم و داخل روغن داغ سرخ میکنیم
مگر می شود زندگیت را به هم ریخته افریده باشد؟!....او خدای دانه های انار است...