2737
2739
عنوان

رفیق دیونه

68 بازدید | 7 پست

سلام دوستاننن 

میدونم این موقع شب واقعا بحث مزخرفی هستش اما خب دوستم از سر شب هی میگه چرا زانوهای تیرن چرا ماله همه سفیده ماله من تیره چرا من شانس ندارم.....

خلاصه از این چرت و پرتا هر چی هم بهش میگم اسکل به نظرم زانوهای ت تیره نیسته میگه نه تو داری دروغ میگی میخای الکی دل منو خوش کنی

دیگ یه خورده بحث کردیم گف ک من عکس میفرستم برات ت بزار داخل این سایته نظر بقیه رو بپرس 

دیگ ببخشید این موقع شب من عکس رو میزارم شما نظر بدید ک زانوی این رفیق گاو ما تیره هستش یا نه 

باتشکر😂🚶‍♀️🤦‍♀️

بزار😐

زادهِ ی بلوچ از دیار بلوچستانم🤍🐳.                                    +باب اسفنجی:هر ضربه ای ک میخورم از سادگیمه!          پاتریک:ساده نباش راه راه باش:)                                                                       باز میشه این در،صبح میشه این شب🖤🕊️.                                                                            در ستایش خاطرِ اسوده و فراغتِ بال✨🌱_

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740