2737
2739

دفعه چندم انتقال دادید که مثبت شد؟

و چه کارایی انجام دادید که فکرمیکنید روی مثبت شدنش تاثیر داشته؟

و جنسیتشم بگید ممنون...

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دفعه اول منفی شد فهمیدم ایمنی پایینه با ۳ بار تزریق لنفوسیت تراپی دفعه دوم مثبت شد 

الان باردارید؟جنسیتش چیه؟

خدایا چرا هدیه‌ای که بعداز ۹سال انتظار بهم دادی رو پس گرفتی؟خدایا یعنی منو لایق ندونستی؟خدایااا خستم،خیلی خستم..به منم نظری کن😔💔💔
2742
سلام گلم من همون دفعه ی اول خداروشکر مثبت شد احتمالا دختره ولی شنبه صدرصد مشخص میشه🥰

انشالله که بسلامتی بغلش کنی عزیزم... قبل انتقال و بعد از انتقال چه کارایی انجام دادید که فکرمیکنید توی مثبت شدن تاثیر داشته؟

آی وی آف کردم بار اول مثبت شد.قبل از انتقال فقط گرمی خوردم دوروز مونده بود به انتقال سردی خوردم و نشاسته رو آب سرد قرص فولیک اسید هم خوردم با قرص پرگناکر آمپول ویتامین دی هم زدم 

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی
دفعه اول منفی شد فهمیدم ایمنی پایینه با ۳ بار تزریق لنفوسیت تراپی دفعه دوم مثبت شد 

تا چندوقت رابطه جنسی نداشتید؟رابطه توی بارداری خطر داره یا نه؟

2740
دخترا بعد انتقال استراحت مطلق لازمه؟

آره عزیزم روزی که من انتقال دادم تنها کسی که دراز کشده بود همون دو ساعت من بودم همه نشسته بودن یا راه میرفتن فقط منو یکی دیگه مثبت شدیم استراحت مهمه

آی وی آف کردم بار اول مثبت شد.قبل از انتقال فقط گرمی خوردم دوروز مونده بود به انتقال سردی خوردم و نش ...

عزیزم توی بارداری رابطه هم دارید یا نه؟

انشالله که بسلامتی بغلش کنی عزیزم... قبل انتقال و بعد از انتقال چه کارایی انجام دادید که فکرمیکنید ت ...

قبل از انتقال رحممو با روغن سیاه دانه چرب میکردم بعد از انتقالم پروتئین و غذاهای مقوی میخوردم و فولیک اسید و توالت فرنگی و استراحت (بیشتر دراز کشیده) و خوندن قرآن هروز و زیارت عاشورا 

قبل از انتقال رحممو با روغن سیاه دانه چرب میکردم بعد از انتقالم پروتئین و غذاهای مقوی میخوردم و فولی ...

شما مشکلتون چی بود که آی وی اف کردید؟

2706