2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فرانک تبریزی؟؟؟؟؟ ایشالااااا به حرمت خانوم فاطمه همین ماه نتیجه بگیری
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
2731
ایشالاه به حق این روز همه حاجت روا میشن...توکل به خدا عزیزای من...من خیلی معجزه از خدا دیدم...دوستم چلی کستیک بود و شوهرشم ضعیف بود. جدا از همه این مسایل میل شوهرش خیلی کم بود حتی دوماه طول میکشید تا یه بار نزدیکی داشته باشن...خدا خواست و دوستم با تموم این مشکلات ماه قبل با یه بار اقدام باردار شد...حتی دکتراش هنوز تو شوکن که چطور این اتفاق به این راحتی افتاد...این فقط معجزه خدا بود! دوست مهربونم فقط به خودش توکل کن استرسو از خودت دور کن...خدا خیلی مهربونه توکل داشته باش
فرانک ایشالاا ایشالااا که این ماه مامان هستی ولی زبونم لال زبونم لال نتیجه نگرفتی تو همین سایت پیام بده برام بحرفیمم
حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد گفته بودی یوسف گمگشته باز اید ولی یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد
2706