2733
2734
سلام میخوام برم دوره یک ماهه فشرده حسابداری ببینم میخوام ببینم خوب هست یا نه کاربردیه میشه تو بازار کار ازش استفاده کرد؟
خدایا !!!! دستم به آسمانت نمیرسد / تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن *******
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
واااااای حالم دگ از حسابداری بهم میخوره...فک نکنم چیزی یاد بگیری..منکه4ساله دارم حسابداری میخونم هنوز نفهمیدم چی به چیه
معجزه خبر نمی کند با احتیاط ناامید شوید[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ماچو جان من یکی از دوستام از همین دوره ها گذرونده و تو یه شرکت تجهیزات پزشکی مشغول شده الان بعد شش ماه قشنگ راه افتاده
خدایا !!!! دستم به آسمانت نمیرسد / تو که دستت به زمین میرسد بلندم کن *******
اخه حسابداری در چه زمینه ای؟اینطوری نست که بگی حسابداری یاد گرفتم میتونم همه کار بکنم حسابداری خدماتی خییییلی سادس به درد مغازه ها میخوره.حسابداری بازرگانی برای فعالیتهای بازرگانی حسابداری مالی و مالیاتی داریم هرکدوم اموزش هاش متفاوته
2740
سلام دوست عزیز من رشته لیسانسم غیر مرتبط بود و رفتم دوره جمع انجمن حسابداران خبره دوره دیدم ...خییییییلی راضیم اما بگم حدود 2 سال طول کشید ولی بعد از ترم 3 شروع کردم به کار حسابداری الان هم تو این زمینه شاغلم من که خیلی راضی بودم زمانی که من رفتم قیمت 900 بود کل دوره اما شنیدم الان 1600 شده اما برای من که خیلی خوب بود به ویزه ترم های اخر که یکی اکسل در حسابداری بود که خیلی استفاده میکنم و یکی دوره مجازی حسابداری با نرم افزار همکاران
حذف کردن بعضی آدمها از زندگیمان بدین معنا نیست از آنها متنفریم،یعنی برای خود احترام قائلیم.....
دوستمون ماچو کاملا درست میگن این دوره ای که من رفتم کلی و بیشتر بازرگانی هست ....و مثلا الان اگه بخوام الان صنعتی کار کنم دوره پیشرفته جدا داره ...اما دوره جامع اون شامل: اصول حسابداری 1 - اصول حسابداری 2(مالی) - حستابداری صنعتی - مدیریت مالی - حسابداری به زبان انگلیسی - اکسل در حسابداری - دوره مجازی حسابداری بود
حذف کردن بعضی آدمها از زندگیمان بدین معنا نیست از آنها متنفریم،یعنی برای خود احترام قائلیم.....
آزاده جون منم تعریف حسابداران خبره رو شنیدم فقط هزینشون بالاست گویا.واقعیت اینه که هر ارگانی یه نرم افزار کار میکنن من خودم با رافع 7 کار میکنم ....اما من هم گیشنهاد میزم دوستمون برن انجمن حسابداران خبره همون بازرگانی رو یاد بگیرن که کلیت اصول رو تو خودش داره
اما برای ما با تحصیلات غیر مرتبط باید یک دوره کلی بگذرونیم بعد تخصصی کار کنیم.. ضمنا اینم بگم که تو کلاس ما خیلی از بچه ها دانشجوی حسابداری و یا حتی لیسانس حسابداری بودن اما متاسفانه به خاطر سیستم غلط دانشگاههای ما چیزی یاد نگرفته بودن این کلاسها خیلی کاربردی بود
ماچو جان من زمانی که میخواستم برم رفتم کلی تحقیق کردم و بین سازمان مدیریت صنعتی و انجمن حسابداران مونده بودم که انجمن رو انتخاب کردم البته بگم اون زمان هزینه سازمان بیش از 2 برابر انجمن بود البته من الان از هزینه کلاسهای بیرون خبر ندارم
2706