2733
2739
سلااااااااام دکتر لباف این هفته نیست و باید از شنبه هفته اینده برای نوبت گرفتن زنگ بزنیم
مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پرتو جون به نظرم یه سر پیش لباف برو چون منم الان باردار نیستم و حالا حالا هم شاید نتونم برای بارداری اقدام کنم ولی رفتم پیشش و راضیم

مهم نیست آخرین زلزله زندگیت چند ریشتر بود...مهم نیست که در آن زلزله چه چیزهایی رو از دست دادی!! مهم این است که دوباره از نو بسازی...جهانت را؛ زندگیت را؛ باورت را ....مهم شروع دوباره است ...
2742
خوااااهش میکنم دوست جوناااااااااااا

2738
سلاااااااااااام به همه دوستان گل اصفهانی
ارغوان گل عزیز دکتر لباف به غیر از بهشتی توی بیمارستان سعدی زایمان انجان می دن
هلیا جونم چطوری تو ؟ خووووووفی؟
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
ارغوان جون ایشون برای کل طول هفته نوبت میدن و از اینرو فقط روز شنبه نوبت هاش رو میگیره

که من دیروز زنگ زدم گفت این هفته نیستیم هفته دیگه شنبه زنگ بزنین
البته فکر کنم اگه بگی از شهرستان میخوای بیای و باید از الان برنامه ریزی کنی فکر کنم زودتر نوبت میده اخه من یه بار اینجوری ازش نوبت گرفتم وسط هفته هههههههههه
کی گفته گرونه ؟
ویزیتش که 16 ت
ولی برای عملش رو نمیدونم چقدر بگیره

من فکر میکنم بقیه دکترا بیشتر از این ویزت میگیرن عزیزم
سلام دوستان
حال همگی خوووووووفه؟
اومدم شبهات رو بر طرف کنم !
1) ویزیت دکتر لباف مطابق تعرفه است و مثل همه دکترای متخصص دیگه است . و سال به سال هم بر اساس تعرفه پزشکی که میاد افزایش پیدا میکنه. الان نمی دونم دقیقا چنده. گرونتر از دکترای دیگه نیست بلکه ام از بعضی دکترا ارزونتره!
2) دکتر لباف روزهای دوشنبه و پنجشنبه مطبشون تعطیله که روزهای دوشنبه صبح بیمارستان بهشتی هستن(واسه زایمان و اینا) و روزهای پنجشنبه فکر کنم بیمارستان سعدی باشن. پس صبح ها عمل می کنن . (پسر خودم ساعت 9.45 صبح توسط ایشون دنیا اومد)
3) زیرمیزی جراحی هم اصلا بیشتر از د کترای دیگه نیست! شایدم کمتره! فقط بعضی دکترای متوسط اصلا زیرمیزی نمی گیرن . اما ایشون می گیرن. ولی نه خیلی زیاد و بیشتر از دکترای دیگه در حد همون 300 هزار تا 600 هزار فکر کنم.(این حدود که گفتم بسته به بیمارستان که بهشتی باشه یا سعدی فرق می کنه)
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
2706