2733
2734
عنوان

کمک،آیا دوباره باردارم؟

463 بازدید | 11 پست
دوستا من حدود 4ماه بعد زایمان، دیروز پری شدم اما فقط چند ساعت و بعد قطع شد،حالا نمیدونم چرا انقدز کم،میگم نکنه باردار شدم این لک لانه گزینی از این چیزا باشه،کلا پریود بعد زایمان چطوریه
نی نی مو امام رضا برام از خدا گرفته،خودشم مواظبشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه این قرص پریود میکنه دیگه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
2742
شایدادامه داشته باشه شاید هم واسه اسنه که تازه زایمان کردی
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان اینه که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشه نه شعور لازم برای خاموش ماندن.
این قرص ها برای منم بعد یک هفته پری میاد من دوبار خوردم
2740
شاید هنوز ادامه داشته باشه صبر کن ولی بعید میدونم حامله باشی مخصوصا اگه زیاد باشه خونیزیت