2733
2739

لطفا اگه برای پرخاشگری بچه اتون مشاوره رفتید بگید

اینکه دختر بوده یا پسر؟ چند سالش بوده؟

خودتونم رفتید؟

پسرم کلاس دومه خیلی عصبیه، تا قبل از پیش دبستانی خیلی آروم و صبور بود همه حسرت می‌خوردن میگفتن چقدر آرومه😭😭😭😭😭😭

کارم شده گریه

امروز انقدر عصبی شد دو تا مشت محکم کوبید روی تبلتش داغونش کرد😭😭بعدش خودش کلی گریه کرد تقریبا هرروزمون همینه روز به روزم بدتر میشه

کلاسهای آنلاین دوست نداره روزایی که مدرسه نمیره خونمون جهمنه از صبح زود دادو گریه  آپارتمانیم آبرو پیش همسایه هامون نمونده برام ،😭😭

یا صاحب الزمان ادرکنی،یا صاحب الزمان ادرکنی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چند وقته اینجوری شده؟

تا قبل از پیش دبستانیش خیلی خوب بود الان کلاس دومه از وقتی رفته مدرسه خیلی عصبیه خیلی هم باهاش مدارا میکنیم ولی فایده ای نداره سر هر چیز کوچیکی زود عصبی میشه گریه می‌کنه میخواد خودشو بکشه تحمل هیچ حرفی نداره 

تو مدرسه خیلی آرومه ازش خیلی راضی ان ولی تو خونه اینطوریه 

بعضی از بچه ها دچار پرخاشگری بعده ابتلا ب کرونا شدن.خیلیا اینجوری شدن

ای خدا گناه ما چی بود دیگه توانی ندارم به خدا همه اش گریه می‌کنه داد میزنه😭😭

2740
بیماری خاصی نداره؟میخام یه دارویی بهت معرفی کنم 

نه بیماری نداره 

به خدا تو فامیل از همه بچه ها آرومتر و صبورتر بود نه اذیتی نه شیطنتی نمی‌دونم چرا اینطوری می‌کنه خودشم دیگه جون ندارد از صبحه انقدر که داد زده و گریه کرده😔

یه قرص چند روز که داد به بچه کامل حالش خوب شد مث قبل شد.البته بچه خاهرم بعده یه دوره سخت که کرونا گر ...

چه قرصی؟

کوکیوتن ۳۰میلی گرم .بچه شما ۸ سالشه میتونید روزی یکی بدید بهش .فقط به محض خوب شدن باید قطع کنید مصرف ...

داروخونه همینطوری میده؟

2706