2733
2739
این بار به سلامتی زنهایی که مادر نیستند

آنهایی که نمی توانند مادر باشند

آنهایی که هرگز مادر نخواهند شد

آنهایی که قبلا مادر بودند ولی فرزندشان را از دست داده اند و...
سلامتی مادران خفته در خاک...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
مامان اوا من امشب بچم باىد سقط بشه امپول زدم قلب نداشت برام دعا کنىد سقطم راحت باشه امروز دنىا رو سرم خراب بود منم مامان بودم تا دىروز اما امشب گفتن باىد سقطشه
واقعا تبریک واقعی رو باید به اونا گفت من همیشه اینجور موقع ها میگم خدایا اونایی که مادر نمیتونن بشن الان تو چه حالین به چی فکر میکنن خدایا خودت دامن همه منتظرارو سبز کن
محبت را از ابشار بیاموز که خود سقوط کرد اما.... حالا چرا شو نمیدونم تو فقط بیاموز کاریت نباشه...😐
2740
خدا جون هیچ زنی رو از نعمت مادر شدن محروم نکن الهی آمییییییییییییین
بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️
اخ گفتین یعنی میشه یکروزی روزه زن واسه ماها تبدیل شه به روزه مادر امیدوارم هممون امسال مادر شیم
هیچکس نمیتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما.....همه می توانند از حالا شروع کنند
به سلامتی همه زنان سرزمینم .........
من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511
2706