2733
2739
سلام دوستا
نی نی من 2 ماهشه و الان 2 روزه که میبینم نوک یکی از سینه هام ( دقیقا جایی که شیر میاد) مثل یه جوش سفید شده

یه کمی هم میسوزه

یعنی داره چرک میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
نه عزیزم خطری نداره از همین کرمی که هاله میگه بزن امشب هم با شیر خودت یه کم بگذار بیاد بعد بگذار شیرت رو سینت خشک بشه بگذار هوا بخوره تا فردا که بخری اینم خیلی تاثیر داره
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
2740
من هر دو تا کرمو زدم . هم ماستلا هم اون یکی . هم شیرم و گذاشتم خشک شه. هیچکدوم اثر نکرد!!!!

فقط یه کرم بیو درما زدم عالی بود اما اونم چون نی نی هی تند تند شیر می خورد و مجبور بودم پاک کنم بیخیال شدم!

راستش من دو تا سینم بود. هنوز چون یه سینت میتونی یه کاری کنی.

اولا که میگن بهترین کار اینه که به شیردهی ادامه بدی!!!!! چون بزاق دهان کودک خودش خوبش میکنه!

منم همین کارو کردم اما مردددددددددم چون زخمم خیلی شدید بود (:

به نظر من حالا که زخمت تازس و فق ط یه سینه تا 8 ساعت فقط ازون سینت شیر بده و این یکیو بدوش بعد یه بار شیر بده از این سینه دوباره تا 8 ساعت بعد تا خوب شی و درضمن روش شیر دادنت رو حتما تصحیح کن

تو اون فاصله می تونی از هر روشی که می خوای امتحان کنی.

هرکاری میکنی زود . نزار زخمت عین من عمیق و از دوتا سینه شه چون در اون صورت که راهی نداری جز شیر دادن میمیرییییییییییییی
2706