2733
2739
بچه ها من پسرم 2 سالشه و فقط برای خواب پستونک میخورد الان دوروزه دارم از پستونک میگیرمش ولی نصف شب بلند میشه همچین سوزناک گریه میکنه که واقعا کبابش میشم شماها تجربه هاتونو میگین از گرفتن پستونک از بچه هاتون
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فعلا دارم مقاومت میکنم امیدوارم تو مهد خیلی بهونه نگیره موقع خواب اخه امروز روز اوله بدون پستونک فرستادمش مهد
مانی عشق مامان و باباش 7 اردیبهشت چشمای قشنگشو باز کرد
2740
لیلیون جون من وقتی چیزی رو میخوام قایم کنم میگم طوطو برده و پسرم هم قانع میشد و بهش زنگ میزد الکی!!!!!. وقتی خواستم از پستونک بگیرمش در 20 ماهگی پستونکشو قیچی کردم (تقریبا از ته) بعد صب که از خواب پا شد فیلم بازی کردم که اِ وا!!! پستونکت اوف شده یا خراب شده یا طوطو سرشو برده و از این چیزا یه چند روزی هم دستش بود بعد کم کم ازش دل کند و با خودش انداختیم توی اشغالی.
خدایا فرزندانم را در این دنیا به (ما) و ما را در ان دنیا به (فرزندانمان) ببخش... امین
منم سه روزه که دخترم رو از پستونک گرفتم . 21 ماهشه. منتها من کمکم این کار رو کردم . یعنی سر پستونک رو بریدم و هر چند روز یه بار قسمت بریده شده رو بزرگتر کردم . الان دیگه خودش پستونک رو نمی خواد. فقط روز اول یه خورده بیقراری کرد که اونم با مقاومت من حل شد . خدارو شکر . فقط مونده از پوشک گرفتنش که هنوزم ناکام موندم
2706