2737
2739
عنوان

لطفا بیاید کمک.دوستان قشم رفته

398 بازدید | 42 پست
سلام دوستان من برای اولین بار میخام برم قشم،باید چیکار کنم چی ببرم ؟اونجا چی بخرم؟کجارو برم ببینم؟از تجربه قشم رفتنتون بگید.حالا هم که هوا اینطوری شده نمیدونم اصلا برم یا نه ولی میگم شاید بندر سرد نباشه.ممنووووون میشم
عشقم همسرم و دخملم
قیمت لباس اونجا خوبه.مخصوصا لباس بچه و لباس زیر. ولی هرچی میخوای بخری از 2 3تا مغازه قیمت کن. جنوبم کم و بیش بارونیه ولی اگه هتل یا سوییت بگیری مشکلی نیست.
از جاها دیدنی هم حتما حتما دلفینا تو جزیره هنگام و دره ستارگان رو ببین
الان تازه قشم عالیه ما فروردین رفتیم هلاک شدیم از گرما.
واسه خرید لباس بازارای درگهان عالیه مخصوصا لباس های راحتی.
خیلی خرید کن بیای کم خرید کرده باشی پشیمون میشی.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
سلام عزیزم
من پارسال درست همین موقع رفتم هوایی اونجا خیلی خوبه
اتفاقا خواهر شوهر منم فردا داره میره زنگ زده گفتن هوا اونجا خوبه این که از هوا
واسه خرید هم برو درگاهان خب چندین پاساژ داره ما بیشتر توی پاساژ دو دلفین خرید میکنیم
طبقه سوم دو دلفین یه مغازه هست که همهی پوشاکش پنج هزار تومانی هست خیلی چیزای خوب میتونییدا کنی واقعا بعضی هاش خیلی می ارزه
قشم و درهگاهان بیشتر پوشاکش خوبه وسیله برقی هم خوب هستا ولی یه موقعه های بد در میاد و کاریش نمیتونی بکنی
پاساژ قدیم درگاهان هم خیلی خوبه اگه بتونی جین هم بگیری که خیلی کمتر برات در میاد عزیزم
خوش بگذره بهت و چیزای خوبی گیرت بیاد
راستی الان وقت خرید پوشاک زمستونه هست همش را حردج کردن حتما بگیر واسه سال دیگه ات
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
2740
باشه عزیزم حتما بهت میگم آره قراره فردا بره ازش جاهای که قیمتاشم مناسبه میپرسم بهت میگم فعلا خانمی
خدا جون راضیم به رضایی تو ♥♥♥خدایا من به خاطر تو، برای تو، تمام سعیم را می کنم، اما خدایم نتیجه همان است که تو میخواهی، خدایا برای من بخواه ♥♥♥
خب عزیز، اول که روز رفت و برگشتت رو چک کن، چون اگه طوفانی بشه، دیگه قایقا نمیرن!! گیر میکنی...
وقتی ماشین نداری جاهای کمی رو میشه ببینی، ولی همون سمت شهر قشم، میتونی جزیره ناز یا دره ستاره رو بری! برا خرید والا من خیلی فرقی بین قشم و درگهان ندیدم... با اینکه همه گفتن درگهان، من هر بار میرم به نظرم هر دو خوبن... کلا وسیله برقی رو خیلی پیشنهاد نمیکنم... مگه اینکه از نمایندگی رسمیاش بخری...
ولی وسایل آشپزخونه خیلی خوبه... اطراف بازار سنتی قشم قیمت این چیزا خیلی خوبه. کلا به نظرم تو پاساژا ستاره از همه بهتره.
2706