2733
2734
سلام دخترم 4 سالشه... از وقتی که فهمید بازی چیه تا الان....تنهایی و بدون حضور من باباش یا خالش بازی نکرده هرچیزی هم کلا نهایت نهایت 5 دقیقه سرگرمش می کنه سی های اموزشی کارتون خونه سازی کلی عروسک چرخ اسکوتر تیرکمون شمشیر میکروفون خونه باربی بازی نخ(اشکال فومی را بکنی توی نخ) بازیهای تبلتش وسایل اشپزی رنگ گواش اب بازی تو حیاط چسبوندن استیکر یه سری بازی که بایداشکال مختلف را بچسبونن روی یخچال خونه درست کنن ماشین کنترلی توپ بازی بازی با حیوانات و اسمورفهای عروسکی یه نوع ساختن خونه ووووووووووووووووووووووووو همه اینها تو خونست اما باهاشون بازی نمی کنه اگر هم بکنه 5 دقیقه همش می خواد من یا باباش بذاریم دنبالش.... خوب ما هم یه مدت کمی می تونیم این کارو بکنیم البته الان جایی ساکنیم که مهد نداره از اول مهر می ذارمیش مهد اما واقعا خسته شدم
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
وسایل اشپزی می دم می گم خودت واسه خودت غذا درست کن چرخونک داره با خواهر کوچیکش که یک سال و نیمه هست بازی م یکنه اما دختر بزرگم ورجه وورجه می خواد که کوچیکه بلد نیست هی اذیت می شه و گریه می کنه اینجا پارک نداره...فضای طبیعی داریم وقتی میریم هم دنبال بچه ها می افته اما اینجا از قوم خاصی هستند بچه ام حتی حرفهای اونهارو نیم فهمه چون فارسی حرف نمی زنن بچه ها با دوتا بچه کوچیک...توی شهر غریب با کلی بی خوابی و خستگی واقعا نیم دونم چیکار کنم الان دوتا معظل بزرگ دارم..یکی دختر دومم که بسیار بداخلاق و بد عنق و ننقو هست و اولی که همش می خواد سرگرم باشه و بدو و بپربپر بکنه خسته شدم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سمیرا کلا دختر من خیلی پر انرژیه ببین این برنامه یک روزش بوده از صبح تو خونه بابا بزرگ که ساعت 9 بیدار شده نخوابیده هی بازی کرده..یعنی هی اویزون خواهرم بوده که باهاش بازی کنه بازی کرده تا ساعت 4 که رفتیم شهربازی تا 7 و نیم شهر بازی بودیم کلی بازی کرده وبدو بدو بعد رفتیم مهمونی اونجا با بچه داییم بازی کرده تا 11 اومدیم خونه بابام شده ساعت 12.... تازه وقتی برگشتیم سرحال شده ساعت 2 و نیم نصفه شب خوابیده
وای سمیرا... من دلم خوشه که این خودش دوست داره بره مهد و اونجا بچه ها باشن اما منم نگران هستم که این یک جا بند نمیشه به خدا صبح که چشماشو باز می کنه و میگه حوصلم سر رفته واقعا استرس می گیرم..نیم دونم چیکار کنم جالبه وقتی هم که هی گرگی بازی می کنه و روی تخت و مبلها میپریم و یا می رقصیم دیگه خیلی سرگرم بشه 10 دقیقه یا 15 دقیقه است بعدش دوباره راه یم ره و سرگردونه می گه حوصلم سر رفت
درکت میکنم سخته خاله منم سه تا پشت سر هم داره اولی پسر الان حرف مامانشو اصلا گوش نمیده دومی دختر همش بدو بدو کنه سومی هم نق نقو همش میچسپه به مامانش
درد من حصار برکه نیست درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نمیکند* استاد شریعتی
2740
عزیزم پس شش ساله منم تازگیا یاد گرفته خودش یه کم سرگرم بشه تازه کارتونای تیوی میخواد ببینه میگه بیا پیشم بشین ولی یه پیشنهاد:اسباب بازیاش رو جلو چشمش نذار .همه رو غیر از یکی دوتا قایم کن تا وقتی نق میزنه بش میدی ذوقش رو بکنه
الیزه من درباره اش خوندم اما از همه علایم بیش فعالی فقط همینو داره تازه توی یه مقاله خوندم که شیطنت و انرژی زیاد بچه هارو نباید به جای بیش فعالی گرفت وگرنه بسیار بچه حرف گوش کنی هست اصلا رفتار ناراحت کننده از خودش بروز نمی ده لجبازی خیلی خیلی خیلی کم داره حرف بد نمی زنه..دست بزن نداره..حتی با خواهر کوچیکش که رسما روی مخ می ره سر هر بازی که هست تمرکز خوبه....
خوب خیلی خوبه باران جان . بیش فعالی مدلهای مختلف داره و همه لزوما مثل هم نیستن . با یه دکتر خوب مشورت کن .و کامل بهش بگو .ببین نظرش چیه و چه راه حلی بهت میده شاید مهد بره بهتر بشه
زمرد اره اینم فکر خوبیه برخی اوقات همین کارو می کنم اما همون موقع هم که خیلی هیجان زده یمشه واسه یه چیزی که تازه کشف کرده..5 دقیقه اش می شه 7 دقیقه دوباره میگه بیا بازی کنیم کارتون تی وی هم میبینه قبلا زیادتر می دید...اما تقریبا از 7 یا 8 ماه پیش یهو کارتون دیدنش کم شد
2706