2733
2734
عنوان

به سوال برای لباس نوزاد دارم

132 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها 

لباس نوزادیا مثلا نوسته ۳ ماه ینی تا ۳ ماه‌میتونه بپوشه‌یا از سه ماه تا شش ماه؟؟ 

خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم

خودت فک میکنی اون لباسه سه ماه میمونه اونم نوزادی که مدام درحال رشده؟ یامنظورت اینه کوچیک بزرگ نباشه یوقت؟تایکسالگی هرماه باید چنددست بگیری

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
خودت فک میکنی اون لباسه سه ماه میمونه اونم نوزادی که مدام درحال رشده؟ یامنظورت اینه کوچیک بزرگ نباشه ...

نه‌میدونم‌ ک‌نوزاد در حال رشده یادم رفته هر سایز چجور بود 

مثلا سه ماه ایا تا سه ماه قابل استفادست یا از سه ماه تا شش ماهگی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه‌میدونم‌ ک‌نوزاد در حال رشده یادم رفته هر سایز چجور بود  مثلا سه ماه ایا تا سه ماه قابل استف ...

یادم نیست حقیقتش من ازرو شماره یادمه مثلا تا چهلش فقط صفر میپوشوندم بعدش ۱ تا دوماهگی وبعدش ۲و۳کم کم تپل شد، حسم میگه این یکی م اولش ریزه میزه س

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2731

اصلا مهم نیست چه سایزی نوشته. چون اولا سایزا تو برندهای مختلف فرق دارن. دوما سایز بچه ها با هم فرق داره. پسر من با اینکه جثه ش کوچیکه بعضی لباسایی که نوشته 9 تا 12 ماه هشت ماهگی براش کوچیک شد ولی بعضی لباسای 3 تا 6 ماه هنوز اندازشه. با چشم باید نگاه کنی اندازه های مختلف بخری

عزیزم صفر تا سه ماه منظورش سه ماه اول هست تقریبا میشه همون سایز یک 

اینجا رو‌لباسا زده نیوبورن ، سه ماه، شش ماه، نه ماه، ۱۲ ماه .،۱۸ ماه و ۲۴ ماه 

من نمیدونم سه ماه برای صفر تا ۳ ماه اندازه میشه یا از ۳ ماه به بالا؟ 

و همینطور بقیش مثلا ۶ ماه ینی از ۳ تا ۶ ماه یا از ۶ ماه تا ۹ ماهه

اینجا رو‌لباسا زده نیوبورن ، سه ماه، شش ماه، نه ماه، ۱۲ ماه .،۱۸ ماه و ۲۴ ماه  من نمیدونم سه م ...

حقیقتا نکته جالبی بود به نظرم اگر باردار شم برا منم این سوال پیش میاد 

عین سوال چرا پنگوئن ها زانو ندارنه 😄😄😄

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740