2733
2739
سلام کار شوهرم دولتیه و قرارداد دندون دارن سالی سه میلیون مال پارسال ما الکی سوخت و ما نرفتیم واقعا ناراحتم حالا امسال هنوز تمدید نشده دیگه بعد عید بشه برم دکتر.واقعا زور داره 3 تومنت بسوزه نری درست کنی.انقدم گرون نمیشه خودمون بریم
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
حالا دیگه گذشته عزیزم 3 تومن در سال خیلی خوبه نگران نباش من ترس از دندانپزشکی دارم متاسفانه پول هم بوده بیمه هم بودیم حتی نرفتم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
والا از بس سرسام اوره تا کارد به استخون نرسه نمیریم شما چقدر خوبه تعهدات دندان پزشکیتون
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
ممنون دوستان اروم شدم بخدا تو شهر غریب کسی نیست بچمو بگیره شوهرمم هی پشت گوش انداخت نرفتم یکم زورم اومد این دندون پزشکا زیادشون میشه باید میرفتم.اره تهداتمون خوبه کلا زایمانمم بهترین بیمارستان خصوصی رفتم هزینم 4میلیون میشد که ما کلا با اتاق خصوصی 200 دادیم خخخ
عشقم زندگیم تکیه گاهم=همسرم(خدایا شکرت)
فدای سرت عزیزم اصلا بهش فکر نکن امسال بعد از عید شروع کن قرار نیست همه رو با هم درست کنی که
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706