2733
2734
عنوان

دمنوش رازیانه

735 بازدید | 37 پست

خانوما تا حالا کسی از دمنوش رازیانه استفاده کرده؟؟؟

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
بله عالیه

از چ لحاظ عالیه؟یکی میگه خوبه،یکی میگه باعث فیبرم میشه.

موندم چکار کنم.

هر گاه که تسلیمم  در کارگه تقدیر آرام تر از آهو بی باک ترم از شیر.هر لحظه که می‌کوشم در کار کنم تدبیر رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر. ( حضرت مولانا )
2740
واسه عفونت رحم اگرم پریودیت عقب بیفته من امتحان کردم خوب بود پریودیهامو منظم کرده

پریودیم منظمه. یه جا خوندم نوشته بود، چروک صورت رو ازبین میبره.صورت رو تپل میکنه .

@کماندوخطریم    

بیا اینجا گل.

بیا اینجا گل.

اومدم عزیزم من خوردم چندبار گرمیه خیلی خوبع

هیچ نری درخواست دوستی نده چون می‌برمت توخصوصی بلای سرت میارم که اسم خودتم یادت بره😂🖕دوتاحرکت شیش و هشت روت پیاده میکنم.ازدرخواست دادن پشیمون بشی.ok?????? کماندوخطری هستم ولی به علت تاپیکهای زیاد و احتمال شناسایی شدن کاربری قبلیوترکوندم الان بااین کاربری درخدمتتونم😁😁‌. 
اومدم عزیزم من خوردم چندبار گرمیه خیلی خوبع

الان این تاپیکی که قبلا زدم به روز شده.🤔🤔

2706