2737
2739
سلام
شما پنکک رو چطور استفاده می کنید که روی پوست بخوابه و دون دون نشه؟
من فقط کرم مرطوب کننده زیر می زنم. اما باز هم دون دون هست از نزدیک معلوم میشه که پنکک زدم.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من قبلا اینجوری بودم الانم بعضی جاهای صورتم اینجوری میشه . منم دوست دارم بدونم .فکر کنم نوع پنکیک هم خیلی مهم باشه
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
2742
2738
خوب عزیزم فکر کنم بخاطر همون چربی و روزنه باز باشه . منم پوستم همین جوریه . همون جاهایی که روزنه بازه بیشتر معلوم میشه . ولی اگه پوستم رو خیلی خوب شسته باشم و تمیز باشه کمتر میشه . در ضمن کرم پودرها معمولا برای پوست های چرب جواب نمیده . مال من که سریع برق میافته پوستم .
فروشگاه احساس خوب شیراز ...30 متری سینما سعدی...جنب بانک کشاورزی از صفحه اینستاگرام ما دیدن کنید ؛ feelgood.Ir feel.wood
دو جور داشت. یک مدل بود که ویتامین و امگا و اینا داشت که ۵۷ بود فکر کنم یک مدل هم ۲۸ که ساده است. من همین ۲۸ رو گرفتم. به فروشنده گفتم برای استفاده روزانه می خوام گفت این ساده بهتره
واقعا ؟ من که هر چی میزنم برق میافته . کمتر از 2 ساعت . نمونش دیروز پنکیک خالی زدم زیر 2 ساعت برق افتاد. که خشک هم هست . من پنکیک doce میزنم . خیلی راضیم ولی خوب مشکل برق افتادن رو دارم هنوز
2706