2737
2739

کسی میشناسه اینو کسی میدونه درمانش چطوریه سریعه یا کند اصلا درمان میشن تو تاپیکا قبلیم که جواب ندادید اگر میدونید جواب بدید لطفا 

کی این سرطان رو داره عزیزم؟

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خواهر زادم مشکوکه به این البته تو ازمایش تاپیک قبلیم نوشته منتظر جواب پاتولوژی هستیم 😭😭😭😭

خدای من چندسالشه؟ 

حتما نوع یکه که توی بچه ها شایعه 

چه علایمی داره؟ 

انشالله که اشتباه شده 

ولی اگر بود هم معمولا به درمان جواب میده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خدای من چندسالشه؟  حتما نوع یکه که توی بچه ها شایعه  چه علایمی داره؟  انشالله که ا ...

9سال نه اتفاقا مثل اینکه تو بزرگسالان شایعه اس 

خدا کنه فقط جواب پاتولوزیش خوب باشه 

9سال نه اتفاقا مثل اینکه تو بزرگسالان شایعه اس  خدا کنه فقط جواب پاتولوزیش خوب باشه

انشالله خدا کنه 

اخه نوع یک تو بچه ها بیشتر هست

نوع دو تو بزرگسال شایعه 

عزیزم من کارشناس آزمایشگاه هستم و ده سال تو ازمایشگاه پاتوبیولوژی کار کردم

All تو بچه ها تقریبا میشه گفت زیاد هست و بی خطر ولی باید ب سرعت درمان رو شروع کنن

اون چیزی ک مهمه پدر و مادر بچه نباید روحیه خودشون رو ببازن وبا انرژی کنار بچه باشن

ب جرات میتونم بگم از هر ۱۰۰ تا بچه ک داشتیم ۹۷ تاش درمان میشد و خیلی عالی ب زندگی عادیشون برمیگشتن

2738
عزیزم من کارشناس آزمایشگاه هستم و ده سال تو ازمایشگاه پاتوبیولوژی کار کردم All تو بچه ها تقریبا میش ...

متشکرم عزیزم این غدخ داخل گردنش و بناگوشش درومد عمل کرده تازه بنظرت چطوره بدون رعایت حال من بگو خواهش میکنم

2706