2737
2739
عنوان

لطفا برای انتخاب اسم پسر به ما کمک کنین مهربونا :)

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 29 پست
مرسی نیکام جون الان چک کردم تو انگلیسی و فرانسه هم معنیش قشنگه
اتفاقا همسرم کرد هست ولی خیلی سختگیره تو انتخاب اسم باید ببینم نظرش چیه، بازم مرسی

لی لی جون آدرین هم دوست داشتم مرسی ولی هم اینجا Adrian یکم زیاده ولی اسم قشنگیه مرسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی وانیا جونمممممم
امیدوارم یه اسم خوشگل و خوب برای نینیت بذاری کار سختیه ولی لذت بخشه
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2731
اسم پسر من رادین هست
ولی خودم رادنی و رادوین هم دوست داشتم ، رادنی داشتیم تو فامیل ولی شوهرم رادوین رو دوست نداشت گذاشتیم رادین
خواستم به اون دوست عزیزی که با مازراتی مشکی پا شده رفته احیا که حاجت بگیره عرض کنم ، عزیزم شما الان سوار حاجت منی ... [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2740
منم مثل شما دننبال همچین اسمی بودم که نیکان رو انتخاب کردم نیک هم قشنگه
هرچند اصلا تصمیم نداشتم که دعوتت کنم و بی دعوت اومدی.....اما تو شیرین ترین و زیباترین و عزیز ترین مهمون ناخونده ای هستی که خدا توی تاریخ 93/3/3 برای من فرستاد.
مرسی آوا جون و پرستوک جان
منم نیکان دوست دارم ولی اسم پسر دوستمه
آران هم قشنگه. ما هم اول آریو انتخاب کردیم هنوز هم تنها اسمی که به دل بابای نینی نشسته همینه ولی به Oreo و Mario یکم شبیه اینه که فعلا پشیمون شدیم ولی اسم قشنگیه
2706