2733
2739
سلام دوستان عزیزم پیشاپیش میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر و روز زن رو به همتون تبریک میگم.... قصد دارم امشب شب جمعه که شب میلاد بانوی دو عالم هم هست نماز استغاثه به حضرت زهرا(س) رو بخونیم... هر کی مایل بود با ما همراه باشه بسم الله آپلود عکس
در روایتى از امام صادق(علیه السلام) آمده است که هرگاه حاجت مهمّى داشته باشى به گونه اى که از نظر روحى در فشار شدید باشى، دو رکعت نماز بخوان و پس از نماز، سه بار تکبیر بگو(یعنی 3 بار بگو الله اکبر) سپس تسبیح حضرت زهرا(علیها السلام)(34 مرتبه الله اکبر,33 مرتبه الحمدلله,33 مرتبه سبحان الله) را بگو، آنگاه به سجده برو و صد مرتبه بگو: «یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینى» سپس سمت راست صورت را بر زمین بگذار و همین جمله را صد بار بگو، بار دیگر به سجده برو و همین جمله را صد مرتبه بگو، سپس طرف چپ صورتت را گذاشته و همین ذکر را صد مرتبه بگو بعد دوباره به سجده رفته و همین ذکر را صد و ده مرتبه بگو (مجموعاً 510بار مى شود) سپس حاجت خود را از خداوند بخواه که ان شاءاللّه برآورده مى سازد. (و حضرت زهراى مرضیّه(علیها السلام) ان شاءاللّه در پیشگاه خداوند براى برآمدن آن حاجت، شفاعت خواهد نمود). خلاصه اش رو مینویسم: ذکر "یا مولاتی یا فاطمه اغیثینی" رو 510 بار میگیم در کل به اینصورت که: 100 بار در سجده بعد 100 بار سمت راست صورت دوباره 100 بار سجده بعد 100 بار سمت چپ صورت در آخر 110 بار در سجده
امشب بعد نماز مغرب به بعد میتونین بخونین.... اگه هم امشب نرسیدید فردا که جمعه است میتونید بخونید تا غروب فردا.... اگه خواستید بیشترین احتمال قبول شدن دعاتون رو داشته باشید در ساعتی که متعلق به خود این بانوست بخونید... یعنی یک ساعت قبل اذان صبح همیشه متعلق به ایشون هست..... التماس دعا دارم عاجزانه از تک تکتون آپلود عکس
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
سلام نادیا و سایر دوستان. من نمیتونم نمازو بخونم. اومدم بگم خواهش می کنم هر کی نمازو خوند منم دعا کنه
به امیدافزایش وزن از ۵۴/۳۰۰ تا۷۰. 54/300»56/600» 57/900»59/600»60/700»63/400» 67 » ... الهی و ربی من لی غیرک💞💓💓💞
منم باردارم با ویار شدیدم بعید میدونم بتونم بخونم...اما براتون دعا میکنم اجابت شه دعاهاتون.التماس دعا
✳✳✳✳✳✳ خدایا به تو توکل میکنم و دوستتت دارم.ببخش منو.بدون شک کمکم کردی و میکنی✳✳✳✳✳✳ مخاطب من،دوست من....برام دعا کن هر جور بلدی واسه عزیزات دعا کنی....خدا خیرشو به خودت و عزیزات بدهO:-)
2706