2737
2734
من هنوز نی نی دار نشده ام
اما می خوام یه سگ داشته باشم
ولی می ترسم .....از اینکه واسه بارداریم مشکلی ایجاد کنه
اگه سگ دارید .... نظرتون رو بگید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
حراج 40 درصدی کلیه استیکرها (جدید و قدیم )

http://sticker.persianblog.ir/

در صورت خرید از سایت لباس های ترک polat استیکرها 50 درصدتخفیف دارند .

این هم سایت لباسهای راحتی ترک

http://nikishop.persianblog.ir/

فرصت رو از دست ندین .مدت حراج 10 روز از27 فروردین تا 6 اردیبهشت
وبلاگ استیکرها
http://sticker.persianblog.ir//

خیلی جالبه کسایی که معتقدندمسلمونن واسلام گفته سگ نجسه هنوز قرآن خودشونو نخوندن و رو هوا یه چیزی میگن لطفا اول سوره ماءده آیه چهار روبخونید کمی روش فکرکنید بعدنظربدید من خودم باردارم و رسما تو حلق سگم زندگی میکنم زنداداشمم بارداربودوکلی باسگ من ارتباط داشت بچه اشم صحیح وسالم الان عاشق حیووناس وکلی باسگ من اخت شده تنهاخطری که سگ برای بارداری داره پریدن روی شکم هست که باید آموزشش داد ومواظب بود نود درصد آدمای دنیاباسگ و گربه بزرگ میشن همه ازماسالم ترن پس نگران هیچی نباشید سگتون تحت نظرپزشک باشه و ازش لذت ببرید
CafeMom Tickers
2740
آخی :) منم سگ دارم . یه هاپوی کوچولو. الانم باردارم. از چندتا دکتر هم پرسیدم. گفتن مشکلی نیست . فقط کارای نظافتش رو که الان نمی تونم همسرم به عهده گرفته. هردومونم عاشقش هستیم. اصلا نمی تونیم بگذریم ازش. به نظر من که اصلا این حرف در مورد نجس بودن سگها درست نیست. خدای مهربون خالق هردوی ماست و هردو حق زندگی خوب رو داریم. بعضی وقتا فکر میکنم حالا که بچه داره میاد شاید نباشه بهتره. اما واقعا نمی تونیم ردش کنیم. به نظر من کسایی که سگ ندارن اصلا درک نمی کنن آدم چی میگه. وقتی داشته باشی تازه می فهمی زندگی با یه دوست کوچولو خیلی لذت بخشه. ایشالا بعد از زایمان هم تجربه هامو اینجا میگذارم.
منم الان 5 هفته امه و یه پسر کوچولو دارم به اسم هپی نمیتونم ازش بگذرم و فکر میکنم بعضی از آدما که انقدر نسبت به این فرشته های کوچولو گارد دارن باید برن یکم خودشونو اصلاح کنن چون اصلا نمیدونن دارن راجع به چی نظر میدن من کل معنی قرآن رو خوندم هیچ جا ننوشته سگ نجسه

من دوتا فرشته کوچولو دارم سه ماهه ازدواج کردم و الان یه خانواده چهار نفره هستیم. منو همسرم از وجود این دوتا فرشته خیلی خوشحالیم وخدارو هزاران بار شکر میکنیم. قصد بارداری هم داریم و به هیچ عنوان حاضر نیستیم این دوتا عضو خانواده مونو از خودمون جدا کنیم. 

سگ نجس نننننننیستتتتتتتتت !!! و اتفاقا در مقایسه با بعضی انسانها خیلی بیشتر از اونیکه فکرشو کنیم پاکه     

منم یه سگ خوشگلو بازیگوش دارم و الآن حمله ام و. تا الآن یه جوش هم بخاطره این سگ نزدم و. میدونم همبازی فوقالعاده ای برای بچم میشه فقط نگران ریزش موش هستم و. اینکه امکان داره رو لباسش نوزاد و غیره بیفته اگر کسی میتونه کمک کنه خوشحال میشم

منم یه سگ خوشگلو بازیگوش دارم و الآن حمله ام و. تا الآن یه جوش هم بخاطره این سگ نزدم و. میدونم همباز ...

آره سگ منم خیلی مو میریزه. منم فقط نگران همینم. از دامپزشک پرسیدم گفت بهش ویتامین بده. حالا باید امتحان کنم ببینم ریزشش خوب میشه یا نه

2706