2737
2739
سال 89پسرم را در عرفان بدنیا اوردم و بسیار راضی بودم.عااالی بود. ده روز پیش هم دخترم را در عرفان بدنیا اوردم و الان میگم یکی از بدترین تصمیمات زندگیم بوده و پیامدش کلی استرس و هزینه و پنج شب بستری شدن دخترم بود روز اول دخترم حالش خوب بودفقط کمی ناله میکرد و عق میزدبرای همین ازشون خواستم یکبار دیگه چک بشه که خدای نکرده مشکلی نباشه
از شب قبل بچه راحت _از همون ریکاوری_شیر خورده بود و تا زمانی که پیش من بود اصلا بالا نیاورد. به همسرم گفته بودند باید یکشب بستری بشه چون استفراقش حاوی رگه های خون بوده...فردا که خواستیم مرخصش کنیم گفتند نمیشه چون انتی بیوتیک براش شروع کردیم و دورش پنج الی ده روزست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خلاصه روز ششم با رضایت شخصی بچه را ترخیص کردیم.این مدت کلی استرس به ماوارد کردند و دل ا را خالی کردند. دکترش که اقای علیرضا حاج معینی بود فقط صبحها پنج و نیم الی شش در بیمارستان حضور داشت.و نیم ساعت هم بعد از ظهر.که البته ما هیچ روزی موفق نشدیم بعد از ظهرها ایشون را ببینیم
2728
حالا که مدارک را پیش یک متخصص و یک فوق تخصص نوزاد بردم هرچی جوابهای ازمایش ،عکس،سونو و... را چک کردند دلیل این بستری شدن را نفهمیدند. اونچه خیلی برای ما گرون تموم شد این بود که میگفتند مثلا عصر قراره عکس ریه بگیره یا سونو دستگاه گوارش بشه،بعد که پیگیری میکردیم جواب را به ما نمیدادند و میگفتند اجازه نداریم!!!!
اینها را گفتم که اگر خواستید بیمارستانی انتخاب کنید در نظر بگیرید که ممکنه بچه را الکی نگه دارند و چند روز اول جهنم بشه زندگی ادم... و حتما اگر عرفان را انتخاب کردید تا جایی که امکان داره هماهنگ کنید که حاج معینی پزشک فرزندتون نشه.
2740
واقعا سخت گدشت...الان بیشتر میسوزم که مطمئن شد بچه هیچ مشکلی نداشته. روز اخر که دید مصمم هستیم بچه را مرخص کنیم گفت باید بمونه مشکوک به لوپوس هست.گفتم چرا گفت دیشب کاهش شدید ضربان قلب داشته...به هر طریقی بود چارت روز گدشتش را چک کردم.کمترین ضربان قلبش 117بود!!! من هیچ وقت از این اقا به خاطر این همه دروغی که برای پول به ماگفتند و ما را نگران کردند نمیگذرم
بیمارستانای دولتی که افتضاحن و اصلا جون آدم واسشون مهم نیست و رسیدگی ندارن ممکنه نینی واقعا مشکلی داشته باشه ولی اصلا توجه نمیکنن و فقط میخوان ردت کنن بری بیمارستانای خصوصی هم که فقط پول آدم واسشون مهمه و هرکاری میکنن تا بیشتر مریض بیچاره رو بچاپن تنها چیزی که این وسط اهمیتی نداره جون آدماست
2706