2733
2734
عنوان

شوهر خوب ولی کمی بی احساس

304 بازدید | 14 پست

شوهرم  مرد خیلی خوبیه ولی حس میکنم حس خاصی به من نداره .تازگی خیلی روی این مورد حساس شدم و نمیدونم این قضیه مهم هست یا نه .ناز کشیدن هم اصلا بلد نیست اگر هروقت قهری پیش بیاد حتما خودم باید برای آشتی پیشقدم بشم .

تعداد رای : 17
نظرسنجی
مهم نیست
7
41%
مهم هست
10
58%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره تو چطور باشی.. من یه ادم بشدت زودرنج و احساسیم که نمیتونم این ادمو تحمل کنم

"مِثِه کُدِئین طُ واسِه سَردَردی♪"                                                                 ⁴¹⁷                           
2731

من بابام همینجوره 

مامانم حالش بد شد تا صبح تو بیمارستان کنارش بود فردا ظهرش اومد خونه وسایل برداشت رفت ،هیچی نخورد 

اما خیلی اهل ابراز احساس نیس😂

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

عزیزم همین که مرد خوبین عالیه اما حساس نشید بلد نیست ناز بکشه خب یادشون بدید اگه دعوایی شد و شما آشتی کردید و مقصر ایشون بوده تو لحظاتی که باهم خوبید گوشزد کنید که انتظار دارید ایشون وقتی مقصرن پیشقدم بشن 

برای آسایش و راحتی من خیلی تلاش میکنه اما در ظاهر حس خاصی بروز نمیده و سرد هست

همین که بهت اهمیت میده خوبه...ببین مردی که بتونه خودشو خانوادشو تامین بکنه میتونه به زنش توجه کنه 

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
میتونه تامین کنه زندگی را  ولی با احساس نیست

خب دیگه بعضیا بلد نیستن ابراز علاقه کنن مثلا بهشون یاد ندادن یا پدرشون به مادرشون نگفته بخاطر همین هم فکر میکنن اینکه نیازهای همسرشونو تامین کنن درسته...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست

سنتیه و شایدم ندیده تا یاد بگیره 

شماهم بهش فرصت ناز کشیدن ندادی همون سال اول اگر اجازه میدادی ناتو بکشه یادمیگرفت ولی بعد چندسال از ازدواج نه دیگه 

درهر صورت درگیر این چیزا نشو مهم خوب بودنشه