2737
2734

سلام بچه یکسال و دوماهم رو خابوندم یعنی هرچی بگید این شیطونه روزی دوبار تمیز کاری میکنم این باز میپاشه ب هیچی رحم نمیکنه منم خیلی خسته شدم دیگ دراز کشیدم تخمه ونوشابع آوردم ،شما بابچه چجوری تمیزه خونتون؟

نوش جونت

سخت نگیر 

اگه مستقل بشی منتظر نمیشی یکی واست کادو بخره، خوشحالت کنه!🎁💐                          مستقل که باشی اگه مثل یه ملکه باهات رفتار نشد، میتونی خودت ملکه خودت باشی! 👸🏻👑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

والا ما بی بچه همش خونمون شلوغه🤣شما بچه دارا که حق دارین

💚اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک 💚«ولا تعننی بطلب ما لم تقدر لی فیه رزقا» خدای خوبم؛در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن♥️

منم یکسال و سه ماه دارم

یا میشکنه یا میریزه یا میپوکونه

کار خونه کمه جمع کردن این وروجک کمرمو شکونده

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2740

وقتی خوابیدن همه جارو مرتب کردم.انشالله صبح خیری بشه باز همه چیزو بهم بریزن  

خیال میکردم خودم تنهام که خونم پر از اسباب بازیه و ریخت و پاش بچه هاس.الهی شکر که یکی مث خودم پیدا شد

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.

دست رو دلم نزار خواهر🤦‍♀️

امروز محصول مشترکه خواهر و برادر زدن بانده تی وی رو شکوندن🤦‍♀️😅

خسارت نزنن تمیزیشون پیشکش.

من جمع میکنم میرم دودقیقه آشپزخونه میام میبینم همون آشه و همون کاسه🤦‍♀️😅

خدا💖 
دست رو دلم نزار خواهر🤦‍♀️ امروز محصول مشترکه خواهر و برادر زدن بانده تی وی رو شکوندن🤦‍♀️😅 خسارت ...

در کابینت هارو با این گیره های مخصوص بسته بودم اون رو باز کرده کاسه هارو ریخت بیرون شکستتت

دقیقا پسرم همسن کوچولوته 

از بس وسیله های کابینت ها بیرون می‌آورد همه ی دستگیره هاشون رو باز کردیم 

درهای اتاق ها همش بستس از بس میره داخلشون  یه خرابکاری میکنه 

تی وی رو کلا گذاشتیم‌ رو دیوار از دستش بسکه با دست می‌کوبید به صفحش‌ 

وسط حال هم که هی وسیله میاره وروجک اسباب بازی اگر اتاق داداشش باز باشه

💞قاضی فقط خداست ..کمتر قضاوت کنیم 💞
2706